ייצור אריזות קרטון בהתאמה אישית

אריזות קרטונים הן כבר מושג ידוע, מקובל ופופולרי מאד בקרב צרכנים, חברות, בעלי עסקים ומי לא? יש סיבה טובה לשימוש של אריזות קרטון: הן ידידותיות לסביבה, מחירן נוח, הן מתכלות, ומשמשות כאמצעי הוותיק והזמין ביותר למגוון פעולות, החל מהעברת דירות ומשרדים וכלה במתן מתן באריזת קרטון נאה. הביקוש לאריזות קרטון נובע מהזמינות שלהן וכן מהיכולת לייצר אריזות בגדלים משתנים, בעובי, נפח ואפילו סוגים, בהתאם למוצר אותו אנו מבקשים לארוז.  אריזות בהתאמה כבר אינן מונח אמורפי אלא הליך מוכר, ידוע ונגיש לכולם.

מתנה – גם לאריזה יש משמעות

ייצור אריזות בהתאמה אישית מאפשר לרבים לקבל אריזה המותאמת בדיוק במידות ובנפח למוצר אותו ירצו לארוז. זה יכול להיות אריזות קרטון לכיסוי פריטים גדולים מאד כמו למשל מקררים, או ליצור אריזת דבר קטן כמו שי ללקוח או לספק שלך. היתרון בייצור אריזות בהתאמה אישית הוא לא רק בגודל המבוקש אלא עם היכולת למתג את האריזה עצמה, טרם פתיחתה: על גבי הקרטון, בין אם קרטון גלי, קופסאות קרטון דופלקס ועוד, ניתן להדפיס את לוגו החברה או כיתוב אחר, ליצור מיתוג וזיהוי עם החברה, האדם או הארגון, והרי לכם מותג שאינו רק אפקטיבי ושומר על המוצר אלא גם יפה ובעל אלמנט שיווקי מובהק. ייצור קופסאות מודפסות ניתן לעשות אצל חברות לייצור קרטונים המתמחות בסוגי ומינים שונים של קרטון, אריזות קרטון וקופסאות קרטון מעוצבות.

ייצור אריזות בהתאמה אישית – כולם נהנים

אם אתם עומדים בפתחו של חג, של יצירת קשר עם לקוחות חדשים או כאלמנט שיווקי, ייצור אריזות בהתאמה אישית יתאים לכם כמו כפפה ליד או כמו קרטון לאריזה: בקבוק יין שיוכנס לתוך אריזת קרטון או קופסאות מודפסות, לשמירה על הבקבוק ולפתיחה נוחה, שי אחר בגודל קטן או בצורה מורכבת ונפח מסוים יקבלו את ההתייחסות הראויה להם, ועוד.
אנשים פרטיים – מארגנים חתונה או כל אירוע אחר לבן המשפחה? מעוניינים להעניק שי קטן או מזכרת לאורחים? גם עבורכם מתים ייצור אריזות בהתאמה אישית, עם הדפסת תאריך האירוע על גבי האריזה, ולהענקת נופך מכובד וחגיגי לשי.

אורזים. שולחים.

משלוח אריזות אל מעבר לים מעלה תמיד את התהייה יחד עם החשש שמא האריזה לא תגיע בשלמותה, ויתרה מכך, שהתכולה תיפגם. עם ייצור אריזות בהתאמה אישית נותן מענה לחששות אלו, מאחר ולאריזה המותאמת במדויק לגודל ולנפח של השי אותו אתם שולחים, אין הרבה סיכוי להינזק. תורמת לכך גם הבחירה של סוג ואיכות הקרטון, כמובן. כך אתם מבטיחים אריזה קומפקטית ומותאמת במידותיה ושקט נפשי רב במשלוח האריזות גם אל מעבר לים.
יש אין ספור דוגמאות לסוגי אריזות בהתאמה אישית, המתאימות את עצמן למוצר, ביניהן אריזות למוצרי חשמל, לבקבוקי משקה, ממתקים ודברי מזון, מתנות, ציוד ועוד.
פרקטיקה לצד יופי, נוחות שימוש לצד מיתוג, שימור התכולה לצד איכות- כל אלו הם רק חלק מן המאפיינים של אריזות קרטון בהתאמה אישית.

גלילה למעלה