ייצור אריזות קרטון – המילון השלם

פתרונות אריזה, בעיקר בתחום אריזות הקרטון, הוא עולם שלם ועשיר כיום, כאשר ניתן למצוא קרטונים ייעודיים כמעט לכל מטרה שרק ניתן לחשוב עליה. מוצרים רבים מיוצרים ומעוצבים בתחום זה על מנת לתת מענה טוב ואיכותי לכל צורך, החל מאריזות קרטון ייעודיות למוצר זה או אחר ועד קרטונים למעבר דירה.

להלן סקירה של אריזות קרטון ייחודיות לפתרון מצוין לצרכים בתחום האריזה:

קרטון חד/דו גלי –נתחיל עם אריזות קרטון ייעודיות אותן ניתן להזמין בהזמנה אישית, על פי כל צורך. אריזות קרטון חד גלי ודו גלי הן למעשה אריזות הקרטון הבסיסיות שכולנו מכירים. כאמור, ניתן להזמין אריזות אלו בגדלים ספציפיים על פי הזמנה אישית, כמו גם לרכוש אריזות סטנדרטיות בגדלים קבועים. קרטון זה מהווה פתרון אריזה אידיאלי ובסיסי למגוון צרכים שונים.

קרטון ארכיב –ניתן להזמין אריזות סטנדרטיות מקרטון ארכיב, אריזה אשר נועדה לאחסון ניירות ומסמכים. אריזה זו שומרת על הנייר והמסמכים המאוחסנים בתוכה לאורך זמן וניתן לשמור על סדר וארגון של הניירת באמצעותה.

אריזות למוצרי מזון וממתקים –כאן תוכלו למצוא גם מגוון רחב של אריזות קרטון שונות המיועדות למוצרי מזון מסוימים, כמו גם לחבילות של ממתקים. אריזות למצות לפסח, אריזה ייעודית למשלוח המנות המסורתי של פורים או למטבעות השוקולד של חנוכה, אריזות לפיצה ולמזון מהיר אחר ואפילו אריזות לאנצ בוקס לנשיאה נוחה של ארוחת הצהריים לעבודה או לבית הספר. אחסון מזון במצבים שונים מציב צרכים רבים בפתרונות אריזה נוחים, אשר על רובם כבר חשבנו עבורכם. גם אם לא, ניתן להזמין אריזה ייעודית עבור סוג מזון מסוים, על פי הזמנה אישית.

אריזות גליל –אריזות גליל מיועדות לנשיאה נוחה של תעודות, תמונות וניירות מודפסים אחרים. באריזת גליל ניתן להיות בטוחים כי התעודה או הפוסטר שאנחנו רוצים להעביר ממקום למקום לא יתקמטו או ייקרעו במהלך ההובלה.

סטנדים ייעודיים מקרטון –ניתן למצוא אצלנו גם סטנדים שונים  עשויים קרטון, המיועדים להצבה ולהצגה של מוצרים מסוימים. כך, בכנס או עמדת מכירות של חברה כלשהי ומוצר מסוים ניתן להציב סטנדים ייעודיים ומעוצבים אישית עבור אותה חברה/אותו מוצר, וכך להשיג פתרון גם לאריזה וגם להצגתו הרשמית של אותו מוצר.

קרטונים למעבר דירה –בעת מעבר דירה פתאום אנו מרגישים את הצורך באריזות איכותיות בגדלים שונים ובצורות שונות. ניתן להזמין אריזות קרטון ייעודיות, ברמות שונות של קשיחות וכמובן במגוון גדלים שונים. הדרך הבטוחה להעביר את הבית בצורה מסודרת אשר תבטיח כי כל החפצים יגיעו בשלמות ובשלום ליעד החדש.

הגנה על המוצרים שאנו אורזים –כמובן שחשוב לדאוג גם להגנה בתוך האריזה עצמה על החפצים השונים שאנו מעבירים, במיוחד כאשר מדובר בחפצים שבירים או כאלו היקרים במיוחד לליבנו. ניילון בועות (הידוע בכינויו הנפוץ – “פצפצים”) מהווה פתרון מצוין, כמו גם סוגים נוספים של מוצרי \”ריפוד\” למיניהם, אותם תוכלו למצוא אצלנו. כדאי להקפיד על ריפוד האריזה על מנת לשמור על החפצים השבירים והרגישים שלנו בעת ההובלה.

גלילה למעלה