על היתרונות של קרטון גלי באריזות למשלוחים

בתי עסק רבים תלויים באופן ניכר במשלוחים – הדבר נכון כמובן עבור כל עסק למכירות הפועל ברשת ומשתמש במשלוחים כערוץ התפוצה העיקרי או היחיד שלו, אך גם עבור מגוון בתי עסק נוספים דוגמת מסעדות אשר עושות גם משלוחים, חנויות פרחים ואפילו סופרמרקטים אשר כיום יותר ויותר מהם מציעים גם אפשרות למשלוח. מלבד לבתי עסק, גם אנשים פרטיים משתמשים במשלוחים במיליון ואחד מקרים שונים, ותחום זה כולל מיליונים רבים של משלוחים בתוך ישראל או מחוץ לה מדי שנה. עבור כל מי ששולח או מקבל משלוח, בין אם מדובר במזון או במוצר אחר כלשהו, חשיבותן של האריזות למשלוחים היא עצומה. מבחינות רבות, אריזות קרטון גלי מציעות יתרונות מרכזיים בתחום, אשר הופכים אותן לאטרקטיביות ביותר.

אריזה חזקה, יציבה וקשיחה

יתרון מרכזי של אריזות קרטון גלי הוא החוזק המבני של אריזה זו, ביחס לפתרונות אריזה רבים אחרים. אכן, ניתן למצוא אריזות ממותגות רבות אשר עשויות למעשה מקרטון גלי, ומעוצבות על פי דרישותיו הספציפיות של הלקוח.

מכיוון שאריזת קרטון גלי עשויה ממספר שכבות של קרטון, חלקו גלי וחלקו ישר, החוזק המבני שלהן הוא גבוה ביותר. כלומר – הן מסוגלות לעמוד בעומס ובמשקל רב, בלי להתקמט ולהתקפל. זהו כמובן יתרון מהותי עבור אריזות קרטון למשלוחים, באמצעותן אנו רוצים להגן על המוצר עד כמה שניתן, בין אם מדובר במשלוח של חצי שעה בתוך תל אביב ובין אם במשלוח של כמה שבועות מסביב לגלובוס.

מתאימות לכל התנאים

סיבה נוספת לכך שאריזות קרטון גלי מתאימות ביותר כאריזות למשלוחים, היא כי מדובר בסוג אריזה אשר עמיד בפני תנאי הובלה שונים. ספציפית, עמידות אריזות אלו בפני לחות ותנאים אקלימיים קיצוניים אחרים, ולכן מתאימות במיוחד למשלוח בים או באוויר. כמובן שבבטן האונייה או המטוס האריזות תמיד נמצאות בתוך קונטיינרים סגורים, אל אלו לא תמיד מבודדים לחלוטין, ובין האונייה/מטוס לבין הרכבים המובילים אותן הן בארץ והן במדינת המוצא/יעד, הן עלולות להיחשף לפגעי מזג אוויר שונים דומת שמש, גשם או לחות. העמידות הגבוהה של קרטון גלי מבטיחה כי דבר לא יקרה למוצר עצמו, המוגן על ידי כמה שכבות של קרטון עמיד וקשיח.

אפשרות להתאמה מלאה של צורת האריזה, יצירת אריזות ממותגות ועוד

יתרון מהותי נוסף, המשותף לאריזות קרטון גלי ולמספר סוגים נוספים של קרטונים לאריזה, הוא כי ניתן לעצב ולייצר אריזות אלו על פי דרישה, בכל גודל וצורה ספציפיים בהם מעוניין הלקוח. בנוסף, ניתן ליצור מקרטון גלי אריזות קרטון ממותגות, עליהן מודפס כל דבר בו יחפוץ הלקוח (כמו כן – גם צורת האריזה עצמה יכולה להפוך להיות חלק מהמיתוג…). זה הופך את אריזות הקרטון הגלי למועמדות מובילות עבור אריזות למשלוחים, עבור כל בית עסק באשר הוא…

גלילה למעלה