אריזות קרטון בהתאמה לאיכות הסביבה

עושה רושם שהמילה המדוברת ביותר בעידן החדש היא ירוק. ולא במובן של צבע הנעליים שחסרות לכם לאוסף, גם לא במובן של המטבע האמריקני שפעם היו מכנים אותו \”ירוקים\”. ירוק הוא סימן הזיהוי של כל הפעילים למען איכות הסביבה , בארץ ובעולם כולו, וצד לצד, עם הקדמה, ההתפתחות הטכנולוגית המואצת ודור הסילון, הולכת וגוברת המודעות לאיכות הסביבה, החיפוש אחר איכות חיים נטולי פיח, ויצירת פתרונות מעוררי התפעלות שמטרתם סיוע לסביבה. גם על תחום אריזות קרטון לסוגיו לא פסחה המודעות, ולמעשה זהו סוד הקסם של הקרטון – ידידו הטוב ביותר של כל פעיל ירוק!

קרטונים לאריזה ידידותית

אריזות קרטון הן הפתרון האולטימטיבי לכל אחד: הן משמשות לאריזת פריטים גדולים מאד, להעברת דירות, למשלוחי מתנות, אריזות קרטון בהתאמה אישית הן כבר עניין שבשגרה, אריזות מודפסות גם כן, וכן סוגי קרטון רבים ואיכותיים, ביניהם קרטון גלי, קרטון דופלקס ועוד. אריזות קרטון בהתאמה לאיכות הסביבה הן לא אריזות קרטון מיוחדות אלא מאפיינות כל קרטון שהוא חומר ידידותי ושאינו מזיק. קרטונים לאריזה הם חומרים הניתנים למיחזור ולשימוש חוזר, וגם עלותם ידידותית לכל כיס. למעשה, אחת הדרכים הנפלאות לתרום למאבק למען איכות הסביבה היא להחליף אריזות רעילות ומסוכנות כגון ניילון בקופסת קרטון. לא רק שהשיקול הצרכני יקבל פה משנה תוקף, גם הידיעה שאנו עצמנו תרמנו בפעולה פשוטה אחת למען איכות הסביבה. איך זה עובד? דינן של שקיות פלסטיק להקרע או להיות מושלכות לאחר השימוש. קרטון לעומת זאת יכול לשמש אותנו לאחסון ואפסון ויכול להיעשות בו שימוש חוזר, או שימושים חוזרים. כאן מקבלת המילה מיחזור משנה תוקף.

אורזים ירוק

שימוש בקרטונים לאריזה הוא דבר כה טריוויאלי עד כי איננו עוצרים לרגע לחשוב מה בעצם קורה שם, בעלם הקרטונים, קופסאות קרטון, אריזות קרטון וכדומה. מדובר בהליך ייצור מורכב ומתוחכם המספק מגוון מוצרים רחב. כרוכים בכך ציוד ומכשור חדשני ומתקדם טכנולוגית, מחלקת מעצבים ומתכננים ליצירת אריזות קרטון בהתאמה אישית, חיתוך, דפוס, ומחלקות נוספות רבות. כדי להוסיף מרכיבי בטחון לקרטונים המיוצרים יש צורך בידע, מיכון מתאים ונסיון רב.
ההקפדה היא על ייצור קרטונים לאריזה ובהתאמה לאיכות הסביבה, יחד עם הקפדה על חוזק הקרטון והתאמתו במדויק לצורך לשמו הוא נוצר.
אנו נתקלים בקרטונים בכל מקום בו אנו נמצאים, ומתייחסים אליו בשוויון נפש. אולם אם נתחיל להעריך את החומר הזה, המתאים למחזור, ידידותי מאד ואף ממלא היטב את המטרות לשמן אנו משתמשים בו – נגלה פתרון אולטימטיבי למגוון סוגיות אריזה, מתנה, עטיפה וקופסאות.

גלילה למעלה