אריזות איכותיות – חובה לשמירה על חפצים לטווח ארוך

כמעט לכל אחד ואחת מאיתנו יש את הפינה בבית בה אנו מאפסנים חפצים לטווח ארוך. זה יכול להיות תקופה של שבועות, חודשים או אף שנים, ואותה פינה עשויה להיות ממוקמת בבוידעם, עליית הגג או ארון המוקדש לאחסון חפצים לטווח הארוך. אין מה לעשות – בתור בני אדם אנו צוברים כמות גדולה מאוד של חפצים לאורך השנים, והרבה מהם אנו מעוניינים לשמור איתנו, ולא לזרוק או למסור.
אחסון חפצים לטווח ארוך אינו דבר מסובך לכאורה – פשוט מוצאים פינה בבית אשר אינה נחוצה, וזורקים שם את כל מה שדורש אחסון לטווח ארוך. בפועל, כדאי לשים דגש על כמה נקודות חשובות, במידה ואנו אכן מעוניינים לשמור על החפצים שלנו לטווח הארוך. הן המאפיינים של המקום אותו אנו מקצים לאחסון, ובמיוחד סוג האריזות בהן נשתמש, יקבעו האם החפצים החשובים לנו כל כך יישמרו באופן טוב ובטוח לאורך זמן, או שמה ייפגמו.

פינה יבשה ונקייה ממזיקים ואריזות איכותיות, אטומות וחזקות

בבואנו לבדוק ולהכשיר פינה כזו או אחרת בביתנו למטרת אחסון חפצים לטווח ארוך, נבדוק קודם כל כי הפינה עצמה מתאימה לסוג אחסון זה (לטווח ארוך) – האם קיים סיכוי, ואפילו קטן, לכך שיחדרו ויגיעו מים לפינה זו (למשל – האם היא נמצאת בקרבת חלון או קיר אשר סובל מנזילות ורטיבות)? האם קיים סיכוי לחדירה של מזיקים שונים לפינה זו? פינות הנמצאות במקומות לחים וחשוכים יחסית, כאשר קיימת אליהן גישה מכמה מקומות שונים, עלולות להפוך עם השנים לבית עבור מזיקים שונים, החל מעכברים וכלה בעש, תיקנים ומזיקים נוספים.
חשוב במיוחד להקפיד גם על שימוש באריזות איכותיות וטובות לאחסון חפצים לטווח ארוך. במיוחד אם אתם מאחסנים בגדי נשים או בגדים אחרים החשובים לכם, כמו גם חפצים אשר עלולים להיפגם ולהינזק עם השנים, חשוב לדאוג לאריזות איכותיות, חזקות וטובות. אריזות אלו יכולות להיות הן אריזות קרטון, והן אריזות מחומרים אחרים, אך חשוב לוודא כי מדובר בחומרים איכותיים ועמידים. במקרה של אריזות קרטון, וודאו כי מדוברבאריזות איכותיות העשויות קרטון עבה ועמיד, כזה אשר לא ייקרע או יתפורר לאחר כמה חודשים ספורים. בין אם אתם מאחסנים ציוד יקר ורגיש כמו אלבומי תמונות או בגדי מעצבים יקרים, ובין אם מדובר בעיקר בכל מיני חפצים כלליים שפשוט אין לכם את הסבלנות לשבת ולמיין אותם, עדיף שתשקיעו ותשיגו אריזות איכותיות ועמידות אשר יבטיחו לכם כי חפציכם יישמרו לאורך זמן.

בעוד חשוב ביותר למצוא פינה טובה ומתאימה לאחסון חפצים לטווח ארוך, לא פחות חשוב מכך לדאוג לאריזות איכותיות ועמידות, המיועדות לאחסון לטווח ארוך. שווה גם להשקיע מעט יותר כסף ולרכוש אריזות ייעודיות ואיכותיות, על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי חפציכם נשמרים במצב טוב לאורך זמן.

במקרה ואין לנו פינה או מחסן לטווח ארוך נוכל להשתמש בשירותיה של חברה אשר מתמחה באריזה ושילוח בינלאומי – למקרה של הובלה או רילוקיישן – אשר תארוז בשבילנו בחומרים הכי איכותיים, החברה תוכל לאחסן לנו את החפצים במחסניה לאיזה טווח אשר נרצה, האיחסון יהיה תחת אבטחה ולמקרה שנרצה לעבור או להחזיר לביתנו (לפעמים במקרים של לאחר שיפוץ) את החפצים שלנו נוכל לקבלם חזרה ולפתוח אותם כמו מתנה חדשה!

גלילה למעלה