אריזות קרטון ממותגות – משתלם גם בכמויות קטנות

כאשר אנחנו רואים אריזות קרטון ממותגות ומעוצבות, כאלו אשר הלוגו של העסק ופרטים ספציפיים נוספים אודותיו מופיעים עליהן, אנחנו נוטים לחשוב כי העובדה כי מוצר זה משווק באריזה ממותגת ומעוצבת מעידה על כך שמדובר בחברה אשר השקיעה לא מעט כסף במיתוג, שיווק ופרסום, ובמסגרת כך גם דאגה לאריזות מעוצבת במיוחד עבור המוצרים שלה. כאשר מדובר בעסקים קטנים וביתיים, דוגמת מישהי שמבשלת בביתה ומוכרת אוכל מוכן, לרוב לא נצפה לראות את המוצר נמכר באריזה ממותגת המייצגת את העסק. אך בעולם של היום, אין סיבה שלא – כיום אפשרי ומשתלם במיוחד לדאוג לפתרונות אריזה ממותגים ומעוצבים גם כשמדובר בכמויות קטנות ובעסקים או מיזמים קטנים ומצומצמים יחסית.

תהליך פשוט, קל, מהיר וזול – יצירת אריזות קרטון ממותגות לעסק

על מנת להבין מדוע אריזות ממותגות הן כיום נחלתם של כלל העסקים והמיזמים, גם הקטנים ביותר שביניהם, מספיק להציץ בתהליך של יצירת אריזות ממותגות לעסק, כפי שמציעות אותו כיום חברות המתמחות בתחום זה (דוגמת \”פרי חשיבה\”…).

תהליך זה הוא תהליך מהיר, פשוט, קל לביצוע ובעיקר – זול. זאת בניגוד למצב ששרר בעבר אז התהליך היה מסורבל ויקר הרבה יותר, בין השאר מפני שהצריך עבודה עם מעצבים גראפיים יקרים, כמו גם התנהלות יעילה הרבה פחות מול העסקים המתמחים בייצור פתרונות אריזה ממותגים.

כיום, ניתן לעצב את האריזה בכוחות עצמכם (ישנם כלים ייעודיים פשוטים ונוחים לתפעול במיוחד עבור עיצוב ומיתוג אריזות) או לשכור אנשי מקצוע בעלויות נמוכות ביחס לעבר, ולשלוח את הקבצים הסופיים למפעל שייצר עבורם את פתרונות האריזה הממותגים. בניגוד למצב בעבר, כיום גם העסק הקטן ביותר אשר זה עתה מתחיל את פעילותו לראשונה יכול כבר מההתחלה ליהנות מהיתרונות השיווקיים העצומים של אריזות ממותגות, בלי להשקיע סכומי עתק עוד לפני שבכלל החל להכניס.

אריזות קרטון ממותגות שמשתלם להזמין גם בכמויות קטנות

הייעול המשמעותי של תהליך הייצור של פתרונות אריזה מסוגים שונים בכלל, ושל אריזות קרטון ממותגות בפרט, הופך את העבודה עם פתרונות אריזה אלו למשתלמת ומתבקשת במיוחד, גם עבור מיזמים ועסקים הפועלים ובקנה מידה קטן ובהיקפי מכירה קטנים יחסית. למעשה, ניתן ומומלץ לבצע הזמנות ניסיון ראשוניות, כאלו בהן מייצרים רק כמה עותקים של אריזה בעיצוב מסוים, על מנת לבחון עד כמה זה נראה כמו שדמיינתם שזה ייראה, ועד כמה טוב ונוח לעסק לעבוד עם אריזה ספציפית זו. במידה ומתגלות בעיות למיניהן, משפרים את העיצוב ומנסים גרסה חדשה. כאמור, מדובר בתהליך זול, פשוט ומהיר, כך שעלויותיו אינן גבוהות ולכן גם העלויות עבור הלקוח (העסק, במקרה זה) הן נמוכות יחסית.

לסיכום, גם בכמויות קטנות משתלם וכדאי במיוחד לעבוד עם אריזות קרטון ממותגות. התרומה שלהן לעסק היא עצומה, ועלותן מזערית בהשוואה לתועלת המתקבלת…

גלילה למעלה