סוגי אביזרים משלימים לאריזות

אריזות הן עולם ומלואו. כמעט כל מוצר שמשווק או שנמכר לצרכנים מגיע כשהוא ארוז וכך לגבי מוצרים שמשנעים אותם בארץ או בעולם. האריזות יכולות להיות אריזות למוצר הבודד או לקבוצה של מוצרים לצורך שינוע, ואלה יכולות להיות מיוצרות מחומרים שונים לרבות קרטון מסוגים שונים, פלסטיק, מתכת, עץ וכדומה. מעבר לאריזות עצמן יש אביזרים משלימים שמשכללים את צורת האחסון, ההובלה והשינוע שלהם ממקום למקום. אביזרים אלה מקלים על הלקוח בתהליך השינוע וההובלה. בנוסף לכך, אביזרים משלימים אלה מגדילים את תחושת הבטיחות ומונעים נזקים למוצרים עצמם. אביזרים משלימים לאריזה אינם יקרים וניתן לעשות בהם גם שימוש ביתי.

מהם האביזרים המשלימים?

גלילי דבק וסרטי הדבקה – אלה מגיעים בגודל וברוחב שונה לצרכים שונים. יש סרטים דביקים באורך של 60 מטר או 40 מטר וברוחב של 5 ס\”מ. השימוש בסרטים אלה נעשה באמצעות \”אקדח אריזה\” שעלותו זניחה ויעילותו רבה.
גלילי סטרץ\’ – בגלילי ניילון אלה עושים שימוש בעיקר לעטיפת רהיטים לפני משלוח, לכיסוי תמונות או ארונות. הם מגיעים בדרך כלל בצבע כחול ויש להם נטייה להימתח ולהיצמד לעצמו כמו ניילון נצמד של מטבח. בעזרת גלילי סטרץ\’ ניתן לסגור שידות על המגירות שלהן מבלי להוציא אותן ולשמור על הרהיטים מחבלות קלות וכדומה.
ניילון בועות – בניילון בועות עושים שימוש לשמירה על תכולה עדינה ושבירה. בעזרת הניילון ניתן לעטוף את המוצרים השבירים לפני הכנסתם לקרטון השילוח, ואת הקרטון עצמו ניתן לרפד בניילון זה בתחתית, בין המוצרים ובחלק העליון על מנת לשמור שלא יזוזו בזמן ההובלה והמשלוח.
שקיות עם פס סגירה – אביזר זה נועד לאריזת תכשיטים או חפצים קטנים בתפזורת והם מאד מועילים בעת אריזה של בית או משרד כדי לשמור את כל הדברים הקטנים של כל אחד בצורה נפרדת. פס הסגירה מבטיח סגירה הרמטית שתמנע את פתיחת השקית ושפיכת התכולה החוצה.

כיצד לבחור אביזרים משלימים לאריזות

אם אתם עוברים דירה אין ספק שתעשו שימוש בכל האביזרים שנמנו למעלה. לרוב תספק חברת ההובלה את כל הנדרש על מנת שתוכלו לארוז את התכולה שלכם בדרך היעילה והבטוחה ביותר. אם אתם לא מעוניינים לארוז לבד תוכלו לקבל שירות אריזה מקצועי בחברות הובלה גדולות ומקצועיות והם יעשו שימוש בכל האביזרים המשלימים הללו. אריזה על ידי חברת ההובלה מבטיחה לכם אריזה מקצועית ומאד בטוחה שכן הם אלה שיהיו אחראיים בפניכם במידה וייגרם נזק לחפצים בזמן ההובלה.

חשוב לזכור כי מטרת אביזרים משלימים לאריזה היא להקל עליכם לקראת שינוע התכולה והם אלה שמגנים על התכולה בתוך הקרטונים השונים. אם אתם אורזים ומעבירים לבד תוכלו למצוא את האביזרים הללו בכל חנות לכלי עבודה וחומרי בנייה, ותוכלו לעשות בהם שימוש יעיל ללא כל הכשרה מוקדמת.

גלילה למעלה