אריזות קרטון ממותגות

כולם מדברים על אריזות קרטון ממותגות, אבל מה הן בדיוק ולמה הן משמשות? אריזות ממותגות עושות את ההקשר שבין מתנות למותג שלכם על בסיס הרצון שלכם לחלק מתנות ללקוחות שלכם או לספקים וכדומה. מתנה לא חייבת להית משהו יקר, אלא שדווקא המוצרים היומיומיים הם שנשארים הרבה יותר בתודעה של מקבל המתנה מאשר מתנות יוקרתיות שלאף אחד אין שימוש בהן. ובכן, הרעיון הוא שחברות רבות שמעוניינות לשווק את עצמן דואגות כי האריזות של המתנות יהיו עם הלוגו של החברה שלהם ולא משנה במה החברה עוסקת. כך נקשרים אריזות קרטון, פרסום, שיווק ומכירות יחד.

כיצד תבחרו אריזות קרטון ממותגות

בניגוד לאריזות קרטון המיועדות לשינוע או לאחסון בארכיונים שונים, אריזות קרטון ממותגות הם בדיוק ההיפך מכך. אריזות  אלה מאד צבעוניות, בדרך כלל הן קטנות ומיועדות להכיל מוצר אחד או שניים בלבד ועליהן להיות מאד מושכות את העין ונוחות לנשיאה. על גבי האריזה יש להקפיד כי הלוגו של החברה שלכם יראה ויבלוט, אבל לא בצורה בוטה מידי וגם על צורת האחיזה או הנשיאה יש להקפיד כדי שזה יהיה נוח מאד לנשיאה.

יש לחשוב גם על גודל האריזה ועל המוצר שאתם מכניסים לתוכו. יצרני יינות או תכשיטים יעדיפו אריזות ממותגות קטנות שיוכלו להכיל פריט אחד או מספר פריטים מצומצם. גם על אריזות קטנות אלה יש להטביע את הלוגו של החברה וזאת משום שבהרבה מקרים האנשים שומרים את המתנה שקיבלו באריזתה המקורית והלוגו שלכם נשאר שם יחד איתה כל הזמן. עוד טיפ שחשוב להיות ער לגביו הוא שבמקומות רבים עושים שימוש חוזר באריזות, כך שהשם שלכם ימשיך להיות באוויר לעוד זמן ממושך.

אריזות קרטון ממותגות בצורות שונות

כאשר מדובר בייצור אריזות קרטון חשוב לדעת כי חומר גלם זה מאפשר לייצר בצורות שונות לשיטות אריזה שונות. אריזה איננה חייבת להיות בצורת מרובע בגדלים שונים. כיום ניתן ליצור מקרטון כל צורה שתחפצו. אריזות מגיעות כיום בצורת משולש, עיגול, מלבן, ועם מספר צלעות שונות על פי הצורך של היצרנים השונים. גם מבחר הצבעים של אריזות אלה גדול במיוחד וניתן לקבל אריזות ממותגות בכל צבע בסיס שתרצו שעליו יוטבע הלוגו של החברה שלכם.

עיצוב אריזות קרטון ממותגות

בגלל שפע האפשרויות לייצור אריזות קרטון ממותגות חשוב מאד לעבוד עם מעצבת מוצר שתדע להתאים את האריזה הנכונה למוצר הנכון. על אריזות אלה להיות מזוהות עם המוצרים שלכם ולא להראות כאילו הן דומות לאריזות של מוצרים אחרים או של המתחרים שלכם. פנייה לחברה לייצור אריזות קרטון ממותגות שיש לה מעצבים פוריים במיוחד ובעלי רקורד של עיצוב תעשייתי מעולה תהיה הבחירה נכונה עבור אריזות ממותגות.

לסיכום ניתן לומר כי בחירת אריזות קרטון ממותגות צריכה להיעשות בראש פתוח ובעזרת אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים.

גלילה למעלה