טיפים לאורזים בקיץ

הנתונים מראים כי רוב הישראלים מעדיפים לעבור דירה בקיץ. למרות שהחורף הישראלי אינו סוער כמו במדינות אחרות, למעבר דירה בקיץ יש יתרונות רבים וייחודיים. מדובר על תקופה בה הילדים והסטודנטים בחופש, נעים יותר לראות ולסקור דירות חדשות וקל יותר לארוז. אך יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ישנם מספר טיפים אשר יכולים להקל משמעותית על אלו האורזים דירה בקיץ. לא כדאי לגשת אל מלאכת אריזה ללא תכנון או בלי קופסאות קרטון עמידות, משום שהחלק החשוב ביותר של אריזות הוא קרטונים איכותיים. בעבר היה נהוג למצוא קרטונים לאריזה בקרבת מרכולים או מפעלי תעשייה, אך כיום ניתן לרכוש אותם מראש. המחיר של קרטונים אינו גבוה והוא מבטיח התעסקות מינימאלית באריזה, חוסך בזמן ומונע עוגמת נפש עבור האורזים או המובילים.

ההתקדמות הטכנולוגית של קרטונים לאריזה

ניתן לראות התקדמות טכנולוגית משמעותית אשר חלה בתחום של אריזות קרטון, כאשר כיום אריזות מן הסוג הזה מיוצרות בסטנדרטים גבוהים ובגדלים שונים. התאמה בין אריזות קרטון לתכולה חשובה גם היא לאיכות המעבר, משום שכלי זכוכית או מטבחים צריכים להיות ארוזים אחרת מאשר בגדים. מבחינת מעבר דירה בקיץ, אחד הטיפים העיקריים הוא לדאוג לאריזה מוקדמת של בגדי החורף אך להשאיר את הבגדים הקצרים בהישג יד. מזג האוויר החם בקיץ מחייב החלפת בגדים בתדירות גבוהה, ואין שום סיבה שמעבר דירה ימנע זאת מאיתנו. ניתן לארוז בצורה עצמאית, להיעזר בבני הזוג או המשפחה ולהזמין שירות מקצועי. אך לא משנה באיזו דרך נבחר לארוז, בסופו של דבר האריזה תלויה בהחלטה מה לשים בכל קרטון.

אריזה נכונה מתחילה בהגדרת היעד

נושא נוסף אשר חשוב להתייחס אליו כאשר בוחרים בין קרטון גלי, קרטון דו פלקס או כל סוג אחר של קרטונים למעבר דירה בקיץ הוא היעד. ישנו הבדל משמעותי בין מעבר דירה לבניין רב קומות לבין מעבר אל וילות בקיסריה, למשל. ההבדל בא לידי ביטוי בנגישות של הדירה החדשה עבור המובילים: וילות בקיסריה יאפשרו חניה ממש ליד הכניסה לבית, בעוד בניינים יחייבו שימוש באמצעים מיוחדים. בין אם אתם אורזים בקיץ או בחורף, כדאי שתשימו לב ותבחרו בקרטונים המתאימים. לא מומלץ להתפשר על אריזה מהירה וללא ירידה לפרטים ועדיף להקצות לאריזה מספר ימים המיועדים לכך. במידה ואינכם יודעים כיצד או מתי לעשות זאת, התחילו בפינוי של פריטים או רהיטים אשר אתם כבר אינם זקוקים להם. כך תוכלו לפנות מרחב גדול יותר עבור הארגזים והקרטונים ולהתהלך בין החדרים. לסיכום, האריזה היא אלמנט חשוב אשר יכריע בחווית מעבר הדירה. בדקו היטב את האפשרויות העומדות בפניכם וזכרו כי אם תארזו נכון תוכלו גם לפרוק ביתר קלות את הציוד וליהנות מהבית החדש תוך זמן קצר.

גלילה למעלה