אורזים את הבית לקראת צביעה

מכירים את התרחיש הנוגע בו אתם מתכננים לצבוע את כל הבית, על כל חדריו, מנסים לגרור לאמצע החדר את הפריטים השונים שלא יתלכלכו ולפתע מגלים שנגמר לכם המקום? אפשר גם אחרת. אריזות קרטון לאריזת כל החפצים בבית לפני הצביעה והרענון, לא רק שיגנו על המוצרים שלכם מלכלוך, גם לא תצטרכו להזיז את הקרטונים, ומספיק להערימם בצד החדר הנצבע. בנוסף, קרטונים פתוחים ומושטחים, הם הדרך היעילה ביותר לשמור על הרצפה בעת צביעת הבית.

צביעה נקייה? 

אין צביעה נקייה. יש צביעה שהיא פחות מלכלכת מצביעה אחרת, תלוי בצבעי ובנסיון הצביעה שלו. צביעה יוצרת גם אבק. יחד עם זאת, הקיץ הגיע, מרעננים את הבית והכתמים השחורים, ונדרשת צביעה יסודית. מה עושים? מאחסנים בתוך קרטונים. כיום קיימים סוגי קרטונים רבים לאין ספור, המציעים אריזה של כמעט כל מוצר ופריט בבית, גם גדולים מאד. הם קשיחים, נוחים, \”מתלבשים\” על פריטים גדולים וכבדים דוגמת ספה או מזנון, ומאפשרים צביעה מהירה, נוחה ובטוחה לפריטים שנארזו.

קרטונים- כל היתרונות 

למעט שימוש לאריזות קרטונים לצורך צביעה, חשוב לציין כי הקרטון הינו ידידותי לסביבה, ואחד האמצעים הנוחים ביותר לשימוש, מרובה ובמגוון תחומים. כיום ניתן להתאים אריזות קרטון באופן אישי, כך שיתאימו בגודלם לתכולה המבוקשת, ובכך האריזה היא לא רק נוחה והגיונית יותר, אלא גם בטוחה בהרבה.
לא די בכך, קיימות היום גם קופסאות אריזה בעיצוב אישי. אלו לא ישמשו אתכם בעת צביעת הבית, אולם הן שימושיות ביותר לצרכי פרסום קידום, ומשלוח מתנות בדואר, גם אל מעבר לים.

גלילה למעלה