אריזות קרטון – לא רק מעברי דירה ועגבניות

בעקבות המגמה החדשה שמתעורר אליה העולם, עסקים רבים לוקחים אחריות ויוזמה ואורזים את המוצרים שלהם בחומרים ידידותיים לסביבה, כלומר שגם מתכלים ולא מסכנים את מי התהום או מזהמים את האויר.

קרטון היה ונשאר אחד מהחומרים הללו. הודות לתכונות הפיזיות שלו: גמיש להיהפך לצורות רבות, קליל, מרגע שעוצב הוא איתן לזעזועים, כל שכבה שלו מחזקת את המוצר פי כמה. התכונות הירוקות שלו: מתכלה, יכולת שימוש חוזר(re-use), מחזור ועקב כך היכולת להפחית את כמויות האשפה הנצברות במאגרי האשפה העצומים. החסרון היחידי בתור מוצר שכזה הוא רגישותו לרטיבות.

עסקים רבים (אך לא מספיק) מתחילים לזוז באי נוחות בכסא למשמע הנזק הפוטנציאלי שהם עלולים לגרום ואחת הטכניקות להפחתת טביעת הרגל האקולוגית שלהם היא ע\”י שינוי האריזה. נכון, לא כל מוצר יכול לעבור לקרטון, אך אלה שיכולים עושים כך.

כמה דוגמאות שאתם כבר מכירים בתחום אריזות קרטון : מתקן לכוס שתיה שמחולק בקנייה בבית הקפה, מיכל אריזה למטוגנים, אריזה לעוגה עם ידית נשלפת, אריזות מהודרות לבקבוקי יין, אריזות לטלפונים ניידים, קופסאות נעליים, קופסאות לאחסון, מארז פיצה, גלילי חוטים ובדים, גלילי נייר שונים ועוד.

עוד בעניין אקולוגיה, בשנים האחרונות צצים מוצרים ירוקים רבים כמו דשא סינטטי, דק סינטטי ומעצבי רהיטים בקרטון. אם תשאלו אותם, קרטון עם שכבה כפולה (קרטון דו גלי) כמו אריזות קרטון של מקררים ותנורים הם הכי טובים ליצירה. אפשר ליצור הכל מקרטון, מכסה, דרך שידה ועד שולחן. והאמת, הם גם נראים לא רע בכלל, מה גם שהם יציבים.

לבחור בקרטון כאמצעי שיווקי עבור העסק שלך הוא משהו שרבים עשו לפניכם ורבים יעשו אחריכם והסיבות רבות הן. האפשרויות מגוונות ומותאמות אישית, דוגמאות לכך: תחתיות עם לוגו ותמונות לבחירתכם, לוחות שנה מעוטרים, תזכורית למחשב עם דפי ממו, מחברות ויומנים והכל תחת כותרת הקרטון.

יש כמה שינויים שתוכלו לערוך כבר עכשיו בעסק שלכם. למשל, בחנות ביגוד, הנעלה, יצירה ואפילו מזון ואריזות של דוגמיות של דשא סינטטי. תוכלו לתת שקיות נייר במקום שקיות ניילון ואפילו במקום שקיות רב פעמיות. אם אתם שוקולטיירים בתחילת הדרך תוכלו לשלוח דגימות באריזות מקרטון התפורות למידותיכם. חברה גדולה תמיד מחפשת מתנות יצירתיות שגם ייראו טוב לקראת החגים או במועדי שמחה; אריזות מעוצבות, בכמה גדלים, עם לוגו החברה, בעיקר כאלה שניתן לאחסן בהם שוב חפצים ביתיים, יהוו מתנה עם ערך מוסף לעובד, כיוון שהן מתלוות לזכרון נעים.

קרטון – בהחלט לא לעגבניות בלבד.

גלילה למעלה