אריזות קרטון מעוצבות לאירועים

אירועים רבים משמשים כיום חברות וארגונים שונים למגוון מטרות, דוגמת שיווק וקידום מכירות, העלאת מודעות ויצירת שיח בנושא מסוים וכד\’. ישנן דרכים רבות ושונות לערוך אירוע כזה וכלים רבים בהם ניתן להשתמש, כתלות במטרה המסוימת אשר לשמה הוא נערך. זה נכון כמובן גם לגבי אירועים חגיגיים פרטיים דוגמת חתונות וכד\’. הכל שאלה של מה בדיוק אנחנו רוצים להשיג – שיק ואלגנטיות, שיווק אגרסיבי או שיווק סמוי או פשוט אווירה נעימה בגוון מסוים.

אחד הכלים המעניינים בהם ניתן להשתמש הן על מנת לשווק ולפרסם רעיון או ארגון מסוים, והן על מנת לגרום לאורחים להרגיש מיוחדים ולהעניק להם מתנה אלגנטית, הוא שימוש באריזות קרטון מעוצבות המיועדות במיוחד לאירועים.

בקבוק יין באריזת קרטון אלגנטית, אריזות מעוצבות ומודפסות לשיווק ועוד

על מנת להבין את הפוטנציאל הגלום בשימוש נבון באריזות קרטון מעוצבות באירועים, ניקח שתי דוגמאות – אחת של אירוע עסקי והשנייה של אירוע פרטי.

נתחיל עם האירוע העסקי – נניח ואנחנו עורכים אירוע חגיגי לקידום מכירות ועריכת יחסי ציבור לחברה שלנו. לאירוע נזמין מן הסתם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים, גורמים לשיתופי פעולה אפשריים וכד’. במידה ונחלק מתנה מסוימת במהלך האירוע, אשר תוגש באריזת קרטון המעוצבת ספציפית עבורנו לאירוע זה, אנחנו יכולים להעביר מסרים שיווקיים רבים בדרך אלגנטית ונעימה – מה שחשוב מאוד במקרה של שיווק עדין ואפקטיבי. על אריזת הקרטון המעוצבת אנחנו יכולים כמובן להדפיס את לוגו החברה שלנו, פרטים ליצירת קשר ועוד מיליון ואחד דברים שונים, אך מספיק גם לעצב אריזת קרטון ייחודית ומעניינת על מנת לתפוס את עיניהם של הנוכחים באירוע, ולהעביר מסר מסוים אודות החברה שלנו (אלגנטיות, טוב טעם, שמירה על איכות הסביבה וכד’).

במקרה של אירועים עסקיים ניתן ומומלץ להשתמש באריזות קרטון מעוצבות עבור מארזים המחולקים לרוב בכנסים ואירועים מסוג זה, מארזים המכילים חומר כתוב אודות החברה העורכת את האירוע. אריזת הקרטון היא חזקה ועמידה, ידידותית לסביבה ויעילה ביותר – אתם יכולים לתכנן אריזות בדיוק עבור המארזים המסוימים שאתם מעוניינים להעניק, ולא צריכים להתפשר על גודל או צורה מסוימים המוצעים למכירה. אריזות מעוצבות ניתן כאמור לעצב ולתכנן אישית.

ועבור המקרה של אירוע פרטי – ניקח את הדוגמה הנפוצה והרלבנטית ביותר עבור מספר האנשים הגדול ביותר – חתונה. כל זוג מחפש כיום אחר דרכים מקוריות להנציח את החתונה שלו בזיכרונותיהם של האורחים השונים. אבל תמונות על מגנטים כבר יש בכל אירוע, ואף פעם לא מזיק לעשות משהו מעט שונה, ובטוב טעם כמובן. חלוקת בקבוקי יין (או כל מתנה אחרת המתאימה בעיניכם) במארזי קרטון מעוצבים ומיוחדים ללא ספק תשאיר את האורחים עם רושם חיובי ביותר, גם במשך חודשים אחרי החתונה כאשר אריזת הקרטון המעוצבת שלכם תשב אצלם בבית ותוצג לראווה.

לסיכום, אריזות קרטון מעוצבות אישית הינן שימושיות ואטרקטיביות ביותר עבור מגוון אירועים ומטרות שונות. חישבו על כך לכל סוג של מתנה שאתם חושבים לחלק באירוע שאתם מתכננים.

גלילה למעלה