פתרונות אריזה לכל כיס

בעבר נושא פתרונות אריזה, היה מאוד פשוט ומצומצם, היו אריזות מנייר צבעוני למתנות, אריזות קרטון למוצרים שונים, כגון: מוצרי חשמל, פירות וירקות, ביצים וכו\’. בקבוקים שמשו להפצת נוזלים. וזה מה שהיה פחות או יותר. עם התקדמות הטכנולוגיה נושא זה של אריזות, תפס תאוצה. כיום חברות העוסקות במתןפתרונות אריזה, יציעו לכם אריזות שונות מחומרים שונים, כך למשל אם יציעו לכם קרטונים, תוכלו לפגוש סוגים רבים של קופסאות אריזה, העשויות מסוגים שונים של קרטון.

פתרונות אריזה – הסתכל בקנקן

הפתגם \”אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו\” משנה ממשמעותו בכל הקשור לתחום פתרונות אריזה. כשאנו מדברים על אריזות אנו מתייחסים אליהן כאל ה”פנים” של המוצר שלך. הן אלה שישמשו בעתיד כסימן ההיכר של המוצר שלך ויהוו חלק משמעותי במיתוג המוצר שבידך. כשאתה בוחן מוצרים שונים בחנויות הרי הדבר הראשון אליו תתיחס הוא: אריזות, בין אם מדובר בנייר, זכוכית, קופסאות אריזה או כל דבר אחר. כשאתה נתקל באריזה יוקרתית ומושכת את העין באופן תת מודע, תהיה בטוח שכך הוא גם המוצר שבתוך אריזות אלה, שהרי לא יעלה על הדעת כי תשקיע כל כך הרבה במוצר יוקרתי ובסופו של תהליך הוא יהיה בתוך קרטון אריזה פשוט וסטנדרטי.
דוגמא טובה לכך היא חברת “מונה וי” המייצרת מיץ פירות שהוא תוסף תזונה. המיץ משווק בבקבוקי זכוכית אסטתיים, בדומה לבקבוק יין יוקרתי. אריזות, בקבוק אלה משדרות את ייחודו של המשקה. החברה בחרה לשווק 4 בקבוקים יוקרתיים כאלה בתוך קופסאות אריזה מקרטון, אף על פי שמדובר בחומר כביכול פשוט קרטון אריזה, בחרה החברה בעיצוב מושך לעין הממשיך לשדר יוקרה. קרטונים אלה שכאמור מכילים 4 בקבוקים, מרפדים בתוכם את הבקבוקים בשכבות קרטון מיוחדות. כך שכאשר הלקוח מקבל לביתו קופסאות אריזה, מיוחדות אלה הוא יודע שהוא מקבל מוצר שהשקיעו בו מהשלב הראשון של הפיתוח והייצור ועד השלב הסופי של בחירת פתרונות אריזה ההולמים את המוצר.
לכן בכל הקשור למציאת פתרונות אריזה יש להשקיע מחשבה לא פחות מאשר בייצור המוצר עצמו שכן לא נרצה שלקוחותינו יצעקו: \”המלך הוא ערום\”.

קופסאות אריזה – חוויה אישית

לפני מספר חודשים חגגתי יום הולדת מספר חברות הגיעו לביתי לברכני וחלקן אף הביא מתנה צנועה. כשהתחלתי לפתוח קופסאות אריזה שונות, נדהמתי ממה שיכולות אריזות לעשות. קיבלתי שתי אריזות קרטון קטנות בצורת קופסא, אחת מהן היתה, קופסאת קרטון קטנה כחולה והשניה היתה אומנם באותו הגודל, יחד עם זאת חברתי השקיעה בה והוסיפה קישוטים למיניהם. פתחתי תחילה את הראשונה ומצאתי עגילים נחמדים, פתחתי את השניה מבין קופסאות אריזה אלה ועשיתי זאת כל כך לאט כי כל כך נהנתי להתבונן באריזה המושקעת היה בתוכה זוג עגילים מהמם…. לאחר מספר שניות הבנתי שקיבלתי את אותה מתנה במגוון אריזות. האריזה המושקעת השפיעה אף על תחושתי לגבי תוכנה עד שלרגע חשבתי שאלה עגילים אחרים.

גלילה למעלה