אריזות קרטון לעסק – פתרונות שיווקיים לכל מטרה

עבור מרבית בעלי ומנהלי העסקים היצרניים, בחירת אריזות קרטון (או אריזות מכל סוג אחר) עבור מוצרי העסק היא בעיקרה החלטה טכנית, המתקבלת על פי שיקולים כמו התאמה למוצר, שמירה על המוצר לאורך זמן, עלות וכו\’. מה שבעלי עסקים רבים, בעיקר קטנים ובינוניים, לא הפנימו עדיין, הוא כי בחירת אריזות לעסק מהווה גם החלטה שיווקית לכל דבר ועניין. בחירה מושכלת של אריזות קרטון מעוצבות לעסק יכולה למלא בקלות את שני סוגי הצרכים של העסק גם יחד – צרכים טכניים (או פונקציונליים) וצרכים שיווקיים.

אריזות קרטון ממותגות כחלק ממערך השיווק והפרסום של העסק

מדוע מהווה הבחירה של אריזות קרטון לעסק החלטה שיווקית לכל דבר ועניין, ולא רק החלטה טכנית או פונקציונלית? ובכן, כפי שאינספור לקוחות כבר הבינו, עיצוב ייעודי של אריזות קרטון ממותגות לעסק יכול לתרום משמעותית למערך השיווק והפרסום, ולהציע לעסק דחיפה שיווקית משמעותית ללא תוספת מחיר כלשהי על המחיר הרגיל שהוא משלם בעבור האריזות למוצרים. כשנחשוב על זה לעומק נגלה במהרה כי כמעט ואין מוצר שאנחנו קונים כיום אשר אינו מגיע בתוך אריזה ממותגת המעוצבת במיוחד עבור אותו בית עסק, כוללת את הלוגו ושאר פרטי המיתוג והשיווק שלו ולמעשה משמשת כפרסומת נעה וניידת של אותה חברה.

וכאן טמונה החשיבות המשמעותית כל כך של בחירת אריזות קרטון מעוצבות וממותגות עבור המוצרים שמייצר ו/או מוכר בית העסק שלנו – מדובר באינספור פריטים אשר מיוצרים על ידי בית העסק כאמור, אך משם נשלחים ומשווקים לאינספור חנויות ומקומות שונים בארץ, ובמקרים רבים עולם כולו. השימוש באריזות ממותגות המעוצבות במיוחד עבור אותו בית עסק (ובמרבית המקרים מעוצבות באופן פרטני עבור כל סוג מוצר) מאפשר לנו לשלוח אינספור עותקים של פרסומות קטנות וממוקדות לעסק, לכל רחבי המדינה ו/או העולם. מנקודת מבט שיווקית טהורה, מדובר ביתרון משמעותי ביותר עליו אף עסק אינו רוצה לוותר.

עיצוב וייצור אריזות קרטון ממותגות כפתרון שיווקי בתהליך קל, מהיר וזול

אחת הסיבות לכך שספציפית בשנים האחרונות עוברים יותר ויותר בתי עסק, קטנים בינוניים וגדולים גם יחד, לעבודה עם אריזות קרטון ממותגות ומעוצבות ייעודית עבור אותו עסק ועבור כל אחד מהמוצרים, היא לא רק היתרונות השיווקיים המשמעותיים, אלא גם תהליך הייצור כולו אשר הפך קל, מהיר, פשוט וזול יותר ממה שהיה בעבר.

בעוד בימים עברו נדרשו מעצבים גרפיים ותהליכים ארוכים ויקרים על מנת לעצב אריזת מוצר ממותגת ולהביא אותה לכדי ייצור המוני, כיום תהליכים אלו הם פשוטים, מהירים וקלים יותר מאי פעם, בין השאר בזכות טכנולוגיית המחשוב הזמינה ונגישה כיום עבור כולם.

בית עסק המעוניין בייצור אריזות קרטון מעוצבות וממותגות עבור מוצריו אינו נדרש להשקיע הון תועפות בתהליך רק על מנת לעצב ולייצר את האריזות הממותגות אשר יותאמו לכל אחד ממוצריו השונים. תחת זאת, הוא יכול לעצב ולמתג את האריזות עבור מוצריו בתהליך מהיר וזול, הנעשה כולו במחשב ובתקשורת בין העסק עצמו לבינינו (המפעל המייצר עבורו את האריזות על פי הזמנה), וכך ליהנות מהיתרונות של אריזות ממותגות ללא יותר מדי הוצאות מיותרות. בעוד היתרונות השיווקיים הם כאמור מרחיקי לכת וערכם הכספי המשוער הוא עצום, העובדה כי מדובר בתהליך מהיר וזול יחסית רק הופכת את כל העניין למתבקש ואטרקטיבי עוד יותר.

אריזות קרטון ממותגות לעסק יכולות לשמש כאמור כפתרון שיווקי לכל מטרה, ולקידום של כל מסר או סוג עסק/מוצר באשר הוא. במידה ואריזות למוצרים הם משהו שרלוונטי עבור העסק שלכם, מומלץ בחום שגם אתם תבחנו את האפשרות של אריזות קרטון ממותגות ומעוצבות.

גלילה למעלה