מתחתנים על אריזות קרטון

חתונה היא תמיד נקודת ציון חשובה ומשמעותית בחיים, סיומו של עידן ותחילתו של עידן חדש, אך עבור זוגות רבים, תקופת החתונה היא לא רק סימן סמלי ההתחלה של החיים המשותפים יחד כמשפחה, אלא סימן ממשי של ממש. הכוונה היא לזוגות צעירים אשר עושים הכל ביחד – מתחתנים ועוברים לבית חדש, כך שנקודת זמן זו היא במלוא מובן המילה תחילתו של פרק חדש בחיים שלהם. המעבר למקום מגורים חדש במקביל לתקופת החתונה הופך את כל הסיפור לעוד יותר מרגש, ולתחילתו של שלב חדש לחלוטין בחייהם של הזוג הצעיר, אשר הופך עכשיו למשפחה חדשה ובעלת בית חדש.

בעוד מרבית החתונות הנערכות כיום בגני אירועיםכאלו ואחרים הן אירוע מספיק גדול וחשוב להתכונן אליו, במקרה בו הבית מלא קרטונים של מעבר דירה מדובר במשימה גדולה עוד יותר. אותם קרטונים המציפים את הבית לקראת או לאחר המעבר אומנם אינם באים לכדי ביטוי בחתונה עצמה שכן מרבית האורחים אינם מבלים מדי יום עם הזוג המאושר ולכן אינם מודעים למצב, אך ניתן להיות בטוחים כי ראשיהם של שני בני הזוג עסוקים מאוד בקרטונים, אולי אפילו באותה מידה שהם עסוקים בחתונה עצמה. בין אם עורכים את החתונה בגן אירועים בשרון שמבטיח אירוע פסטוראלי ורגוע, או אפילו בחצר ביתם של ההורים, הפקת חתונה במקביל למעבר דירה היא משימה לא פשוטה כלל וכלל.

\”מתחתנים על אריזות קרטון\” הוא תיאור כללי של המצב הזה בו עורכים את החתונה במקביל למעבר דירה והתחלה חדשה כוללת בחיים, אבל הוא לא מצליח להביע עד כמה מצב זה יכול להיות מלחיץ ואף מתיש עבור בני הזוג. הפקת החתונה באותם גני אירועים או אולמי שמחות היא משימה קשה ומלחיצה מספיק בפני עצמה. כאשר מוסיפים לה גם את הצורך לארוז את כל הבית באריזות קרטון ולהעביר הכל לדירה חדשה, מקבלים את אחת התקופות העמוסות והמלחיצות בחיים. על מנת לנסות ולהתמודד עם תקופה זו, מומלץ קודם כל לנסות ולגייס את כל מי שיכול ומוכן לעזור בקרב החברים ובני המשפחה. לארוז חפצים באריזות קרטון או לפרוק אותם מהן כולם יכולים לעשות, ולבני הזוג אין ברירה אמיתית מלבד לאפשר לכולם גישה לחפצים שלהם, אם ברצונם לעבור את התקופה המלחיצה הזו בשלום. האפשרות השנייה היא להפקיד את העיצוב של החתונה בידיים של מישהו אחר, ולמצוא כלה שתהיה מוכנה לזה זה עוד פחות סביר.

לסיכום , בין אם אתם מתחילים את החיים הזוגיים שלכם בדירה  שרכשתם  או בדירה שכורה  עצבו את הדירה שלכם לפי טעמכם ובהתאם לתקציב שלכם.

 

גלילה למעלה