מעבר דירה לאחר חתונה

בשעה טובה, התחתנתם, והנה הגיע הזמן לעזוב את הדירה של ההורים ולהתחיל להסתדר בכוחות עצמכם. החתונה הייתה יפה, אבל עכשיו יש צורך להתחיל ולהתמודד עם החיים האמיתיים, כאשר אלו מתחילים כפי שהזכרנו, במעבר לדירה משלכם. אחד הנושאים הקשים ביותר במעבר הדירה, הוא נושא האריזה. האריזה של תכולת הדירה מצריכה התארגנות מוקדמת, אפילו חודשים לפני המעבר עצמו, הדורשת שהייה ארוכה \”על ארגזים\” בתנאים לא נוחים ובסרבול רב. אחד החידושים המעניינים יותר של חברות ההובלה בשנים האחרונות, הוא השירות אשר יהפוך את מעבר הדירה, לקלה יותר, ופשוטה יותר, שירותי האריזה.

שירותי אריזה של חברות הובלות

קרטונים למעבר דירה הוא עניין לא פשוט, ואף פעם לא יהיה קל. המעבר עצמו, הכנת הבית לקראת המעבר, הכנת הדירה החדשה, פריקת הציוד וארגון הבית עד למצב מתקבל על הדעת, ובעצם, יעברו כמה חודשים עד שנוכל להרגיש ממש בבית במשכננו החדש. והנה, חברות ההובלה השיקו בשבילנו מצרך חדש, לא יקר במיוחד, אשר יהפוך את כל נושא ההובלה לעניין פשוט יותר, שירותי האריזה. וכיצד מתבצעת האריזה בפועל? האם יהיה עלינו להכין את הבית מספר ימים מראש? כמה זמן נידרש לפועלים בכדי לארוז את הבית? האם עלינו לחשוש משבירת רהיטים, כלים וכדומה?

ובכן, חברות ההובלה המקצועיות, וכאן מין המקום להזכיר כי כדאי לבחור חברת הובלה מקצועית ומומלצת, כזו אשר שמעתם מחברים כי היא אמינה ומוצלחת, שכן בקלות רבה מאוד ניתן להשכיר את שירותיה של חברת הובלה המציגה דבר אחד, ומספקת דבר אחר… כדאי לבדוק בפורומים ולחפש ברשת האינטרנט את שמה של חברת ההובלה בה בחרתם, ולנסות להשיג המלצות על השימוש בשירותיה. ונמשיך, חברות ההובלה המקצועיות מציעות שירותי אריזה. ואכן, בו ביום ההובלה, לא ימים ספורים לפני הזמן או חודשים ארוכים לפני המעבר, אכן כן, בו ביום המעבר, יגיע צוות סבלים מנוסה ורציני, כשהוא חמוש באריזות קרטון ובשאר הציוד הנדרש בכדי לארוז את הדירה, השכם בבוקר, ויתחיל במלאכת האריזה.

וכך, צלחת אחר צלחת, בגד אחר בגד ייארזו החפצים בבית אל אריזות קרטון קשיחות, תוך שאתם מקטלגים כל קרטון ומכווינים את הצוות היעיל כיצד לארוז כל פריט. ואכן, למרבה הפלא, בתוך שעות ספורות ייארז הבית על כל תכולתו אל מספר ארגזים ככל שיידרש, הרהיטים יפורקו על ידי נגר מקצועי ומיומן ויכרכו באריזות ניילון בועות לשמירה מפני פגיעות, הארגזים יועמסו על גבי המשאית ואתם מוכנים למעבר אל משכנכם החדש, ובכך חסכתם את הצורך בישיבה ממושכת על ארגזים, ונבירה בתוכם בכדי למצוא את הבגד האבוד… מרחיקי הלכת, יוכלו להשתמש בשרותי סידור הבית, המאפשרים פריקה וסידור הארגזים ותכולתם במשכנם החדש.

גלילה למעלה