טיפים למעבר דירה

החלטתם לעבור דירה? התחלתם לחפש הובלה ולחשוב על אריזת הבית? עליכם לוודא כי חברת ההובלה שלכם מספקת אריזות קרטון למעבר דירה בגדלים שונים על מנת שתוכלו לארוז את הכל לפני יום ההובלה. מעבר דירה כולל מרכיבים רבים שיש לתת עליהם את הדעת לפני שמתחילים. ככל שתתכננו את מעבר הדירה יותר לפרטים ותתארגנו מראש כראוי, הדבר יחסוך מכם כסף רב ומתחים מיותרים ביום המעבר.

לתכנן נכון את אריזת הבית

הדברים שיש לתכנן לקראת יום המעבר הם רבים. להל”ן רשימה של דברים חיוניים שיש להכין לקראת אריזת הבית:

חברת הובלה – כאשר אתם יודעים את יום המעבר עליכם לפנות לחברת הובלות שתהיה מסוגלת להעביר בבטחה את כל החפצים שלכם למקום החדש. כדי לעשות זאת מומלץ להתייעץ עם חברים או קולגות מהעבודה. יש בשוק ההובלות אין ספור מובילים המכנים עצמם מנוסים, איכותיים וכאלה שנותנים שירות מעולה, אבל בפועל חברות אלה נדירות ויש להסתמך רק על המלצות אישיות. רבות מחברות הובלה אלה מורכבות מבעל משאית המעסיק שני סבלים המעוניין לעבוד בכל מחיר, והשירות שתקבלו יהיה בהתאם. מומלץ לעבוד עם חברה מוכרת ובעלת צי רכבים, סבלים ואורזים מקצועיים. רצוי שלחברה יהיה גם רכב מנוף למקרה הצורך או שהם עובדים עם אחד כזה באופן שוטף.

קרטונים למעבר דירה – אחרי שתמצאו את חברת ההובלה שנראית לכם אמינה ואחראית, עליכם לבקש מהם קרטונים למעבר דירה. אריזות, קרטונים ועזרים נוספים לאריזת חפצי הבית. על אריזות אלה להיות בגדלים שונים כדי לארוז חפצים מסוגים שונים. קרטונים אלה צריכים להיות חזקים ועמידים ויש לסגור אותם עם סרט הדבקה רחב ולרשום עליהם את תכולת הארגז או את החדר שאליו הוא אמור להגיע בבית החדש.

קרטונים בגדלים שונים – יש חשיבות גדולה להצטייד בקרטונים בגדלים שונים מכיוון שחפצים כבדים כמו ספרים או חפצים כבדים אחרים יש לארוז באריזות קטנות יחסית על מנת שהאריזה לא תשקול יתר על המידה. אריזת בגדים, מצעים, מפות וכדומה יכולה להיעשות עם אריזות גדולות בגלל שמשקלם קל יותר. יש להצטייד גם עם אריזות המתאימות לאריזת כלי אוכל וחפצים שבירים נוספים, ולשם כך תצטרכו גם חומר ממלא כמו עיתונים או פצפוצי קלקר על מנת שישמרו על הפריטים השבירים שבתוך האריזה. על אריזות לחפצים שבירים יש לכתוב את המילה שביר כדי שהסבלים ינהגו בהם בעדינות מתבקשת.

אריזות לחפצים מיוחדים – מחשבים, מערכת הגברה, מסכי LCD ושאר חפצי אלקטרוניקה עדינים יש לארוז עם אריזות מיוחדות ומרופדות היטב על מנת לשמור עליהם בזמן ההובלה. אריזות קרטונים אלה מגיעות בגדלים סטנדרטיים של חפצי האלקטרוניקה השונים ויש להזמין אותם אצל המוביל שלכם.

בנוסף לתכנון נכון זה ניתן להזמין בחברות הובלה אריזה מקצועית שתפטור אתכם ממשימה זו, ולמרות שיש תשלום נוסף עבור שירות זה האחריות לאריזה ולהגעת החפצים בשלום לדירה החדשה תהיה על המוביל עצמו.

גלילה למעלה