התאמה פרטנית של אריזות קרטון ונייר עבור מוצרי מזון

תחום המזון הוא אחד התחומים בו קיימת החשיבות הרבה ביותר לשימוש באריזות מתאימות ואיכותיות. לאריזות מתאימות משמעות רבה בכל הנוגע למוצרי מזון גם מבחינת שמירה על המוצר (מהרגע בו יצא מהמטבח/המסעדה/המפעל ועד שהגיע לידי הלקוח) ומתן שירות מטוב ללקוחות, וגם ובעיקר מבחינה בריאותית – על כל בעל עסק לממכר מזון מוטלת האחריות לעשות את המרב על מנת להבטיח כי מוצר המזון שהוא מוכר יישמר בצורה טובה ויגיע אל הלקוח טרי ומוגן כמה שיותר.

לכן, שימוש באריזות איכותיות וייחודיות המותאמות פרטנית לכל מוצר הינו מהלך מתבקש מבחינת בתי עסק לממכר מזון, החל ממסעדות ועסקים שונים המציעים משלוחי מזון או אריזה ל”טייק אוואי” ועד למפעלים המייצרים מוצרי מזון הנמכרים משומרים או קפואים/מקוררים.

אריזה מותאמת על פי הזמנה לכל סוג מזון להגנה מרבית על המוצר

ניתן ורצוי להזמין כיום אריזה המותאמת במידותיה ובחומר ממנו היא עשויה ספציפית לכל מוצר ומוצר. הכוונה היא להתאמת האריזה אפילו לגדלים שונים במעט של אותה מנה במסעדה מסוימת. כך, יכול בעל המסעדה להזמין אריזות איכותיות המותאמות בדיוק לגודל ההמבורגרים השונים שהוא מוכר או אפילו לכל גודל של מנת צ\’יפס (כמו גם כמובן לכל מוצר מזון אחר…).

האפשרות להדפיס ולעצב כל אריזה ואריזה גם כן באופן פרטני וייחודי עבור אוו מוצר מאפשרת למנף את התאמת האריזות הפרטנית גם במישור השיווקי, ולספק ללקוח ולסביבתו מידע קונקרטי רב אודות אותו מוצר או העסק המוכר אותו.

אריזות קרטון או נייר איכותיות מאפשרות לשמור על מוצרי מזון שונים באופן מיטבי. עסקי מזון שונים משתמשים בקרטונים עמידים וייעודיים לתעשיית המזון על מנת לשמור על הטמפרטורה והמצב הכללי של אותו מוצר, כך שיגיע אל הלקוח במצב טוב וטרי ביותר. השימוש בחומרים איכותיים וייעודיים לאריזת מוצרי המזון משתלם ביותר, כפי שגילו מרבית בתי העסק בתחום בשנים האחרונות, שכן מדובר בשמירה על איכות המוצר, מה שחשוב לא פחות מהדרך בה הוא מיוצר.

מאריזות ייעודיות לצ’יפס ועד מארזים לנשיאת כוסות או בקבוקים שבירים

כפי שצוין, ניתן ומומלץ להזמין ולעצב אריזות ייעודיות על פי המנות או המוצרים הספציפיים שמוכר בית העסק שלכם. על מנת לקבל השראה ודוגמאות עד כמה ניתן להתאים באופן מדויק את האריזות למוצרים עצמם, מספיק לשוטט באתר ולראות כמה סוגים שונים של מזונות כבר זכו לאריזות ייעודיות –

אריזות ייעודיות לצ’יפס ולהמבורגרים, מארזים קשיחים ועמידים לבקבוקי יין שבירים, קרטונים ייעודיים לפיצה, מנשאי כוסות מקרטון, אריזות למצות לחג הפסח, אריזות לארוחת צהריים (“לאנצ’ בוקס”), אריזות לעוגות ועוד ועוד.

כאמור, אין מגבלה בתחום – קל, פשוט, נוח ומהיר לתכנן ולהזמין אריזה ייעודית עבור כל מוצר מזון שרק ניתן להעלות על הדעת, כאשר מדובר באריזות האיכותיות והעמידות ביותר אשר ישמרו על המוצר באופן אופטימאלי. בכל הנוגע לאריזת מוצרי מזון – אין תחליף לאריזות המותאמות פרטנית לכל מוצר ומוצר.

גלילה למעלה