אריזות קרטון – נוחות, קלות שימושיות

אריזות קרטון אינן בהכרח אפורות ודהויות. יש אריזות צבעוניות, ססגוניות, עם קישוטים, מלאות חיים. יש אריזות שבתוכן ארוזות, לדוגמה, מתנות יום הולדת, ולא אחת – האריזה מושכת את העין גם לאחר שהמתנה נפתחת. האמרה ‘אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו’ לא בהכרח תופסת כמשובר באריזות בכלל ובאריזות קרטון בפרט.

קרטון, כחומר ביד היוצר, משמש חומר גלם ליצירתן של יצירות אמנותיות. הוא רך וניתן לקיפול. ישר או גלי, חלק או מחוספס, קרטון עשוי לשמש ליצירתם של מוצרים דקורטיביים רבים.

שימוש חוזר וממוחזר

אחד היתרונות של שימוש באריזות קרטון הוא השימוש החוזר שניתן לעשות בהן, קלות האחסון והעדר תופעות לוואי הכרוכות בשימוש בהן: יש קרטונים שניתנים לקיפול ובשעת צורך להרכבה מהירה שלהם. אריזות קרטון הן אפוא אריזות יעילות וזולות-ביחס. משקלן המועט מאפשר להכיל בהן סחורה ולצמצם את משקלה של ה”טרה” (האריזה כשהיא לעצמה). אריזות קרטון עשויות להיות שימושיות פעמים אחדות, גם לאחר שמסתיים הייעוד הראשוני והעיקרי שלהן – לשמש מארז לחפצים שונים. ניתן לאחסן בהם חפצים אחרים; ניתן לשטח אותן ולהפוך אותן למצע עבור בעלי חיים; ניתן לשנות את צורתן ולצבוע אותן ובכך להפוך אותן לכלי קיבול ל – דוגמה – כלי כתיבה.
זה מכבר קראתי ספר על קבוצת נערים אשר הלקות שבה לקו כל מי שנמנו עמה היתה – הפרעות קשב וריכוז . הלקות הזו, שאובחנה אצל כולם, לא הפריעה להם כלל ועיקר כאשר עשו עבודות יד נהדרות, לרבות שימוש יצירתי ועתיר דמיון בסוגים שונים של אריזות קרטון.

הקרטונים של החבילות לחיילים

עובדיהם של סוכנויות דואר שונות בכל רחבי הארץ מכירים היטב את החבילות הסטנדרטיות לחיילים הנארזות בתוך אריזות קרטון. מזה שנים פותחים חיילים בבסיסי הצבא השונים את החבילות ששולחות אליהן משפחותיהם וכבר עם רשרוש הנייר העוטף חשים ואף מריחים את תכולתן…
אם אתם מחפשים חברה המספקת שירות מקצועי של אריזות קרטון אתם יכולים למצוא אותה (ואחרות לבד ממנה) באמצעות ממשק חיפוש באינטרנט, שהוא קל לתפעול. יש חברות המספקות פתרונות אחסון ואריזה ייחודיים באמצעות קרטונים ומציעות מארזים לכל סוגו של תכולה ולכל מטרה.

קרטונים לכל בקשה ודרישה

כאשר זקוקים למספר רב של מארזים רצוי לברר ולוודא האם החברה המועמדת לאספקת השירות עשויה לבצע עבורכם הזמנת מספר רב של פריטים. אם חשובים לכם העיצוב, מראית העין, הרצון להרשים – ניתן להזמין ולקבל כיום אריזות קרטון במגוון עיצובים, לרבות כיתובים ו תמונות העשויים להיות לא רק גימיק שיווקי חשוב ואפקטיבי להפליא אלא ערוץ שיווקי מקובל ולגיטימי.
אריזות קרטון רווחות בתעשייה אבל הן טובות ויעילות גם בחנויות שונות ובמשקי הבית. מתנות ליום הולדת ולאירועים חגיגיים שונים הנארזות באמצעות אריזות קרטון מקבלות ערך מוסף של נוי והידור.

גלילה למעלה