אריזות קרטון מעוצבות לפסח

לא להאמין אבל נראה שחג האביב כבר כמעט כאן איתנו שוב, לאחר שנה שנראה כאילו פוספסה מבחינות רבות. בעוד על כולנו עברה שנה קשה ומתישה מהרגיל, בעלי/ות עסקים ומנהלים/ות בכל רחבי המשק מחפשים אחר דרכים טובות לעודד ולשמח את עובדיהם לכבוד חג הפסח, ועל מנת לסמל את התקווה שבאופק לחזרה לשגרה ולאביב וקיץ שגרתיים ושפויים יותר. איך עושים זאת? ישנן שדרכים אפשריות רבות. מה שנרצה להציע כאן הוא פתרון יחסית פשוט ובסיסי, אך כזה אשר הוכיח עצמו שוב ושוב כאפקטיבי בבניית מורל והכנסת מעט צבע ושמחה ליום העבודה – הכנת מארזים מיוחדים לחג, ובפרט שימוש באריזות קרטון מעוצבות וייעודיות לפסח.

לעצב באופן אישי אריזה שתשמח לא פחות מאשר תכולתה

הענקת שי לחג לעובדים מהווה מנהג נפוץ ובסיסי ביותר בשוק העבודה הישראלי, לצד השי המוענק לכבוד ראש השנה ועונת חגי תשרי. חג הפסח הוא החג הגדול של חצי זה של השנה, וכאמור הפעם הוא נושא בצידו ערך מוסף מיוחד בדמות תקווה גדולה לחזרה לשגרה.

גם בשנים “רגילות” בהן אין מגפה להתמודד עימה ואין צורך לדאוג למצב רוחם של עובדים רבים אשר כבר חודשים לא הגיעו למקום העבודה אלא עובדים מהבית, הענקת שי באמת משמח ומתחשב לפסח הופכת למשימה קשה ומאתגרת יותר ויותר משנה לשנה. במיוחד במקומות עבודה וותיקים יחסית קשה לחדש ולעשות משהו מקורי ומעניין בכל שנה מחדש, לאחר עשרות חגי פסח שכבר נחגגו על ידי אותם העובדים.

לכן, שימוש באריזות קרטון מעוצבות לפסח לכבוד המארזים המשמשים למתנות לחג, יכול להוות דרך פעולה יעילה בהקשר זה, ופתרון אשר יספק את הצורך של המעסיקים להראות כי הקדישו מחשבה ותשומת לב לשי שהם מעניקים לעובדיהם השנה. אריזות אלו ניתנות לעיצוב אישי ופרטני, בין אם מעוניינים להקדיש כל אריזה אישית וספציפית לאדם המקבל ראותה וגם אם מעוניינים באריזה אחידה אשר תייצג את אותו ארגון/בית עסק, ותהיה ייחודית עבורו. הן המנהלים והן עובדים המופקדים על משימה זו יכולים לעצב יחסית בקלות ובמהירות כל דבר שהם רוצים שיופיע על גבי האריזה, ולקבל אריזות מעוצבות אלו על פי הזמנה במהירות ובעלות מזערית. בין אם מעוניינים להדפיס הקדשה אישית עבור כל עובדת ועובד ובין אם מסר כללי למחלקה כולה, או לבית העסק כולו – אין כמעט מגבלה לאפשרויות ואת הכל ניתן לעשות בקלות רבה ובמהירות יתרה. בנוסף, ניתן לבחור כמובן גם באחת מיני מגוון אריזות מעוצבות ייעודיות לפסח – אריזות מוכנות אשר כבר עוצבו במיוחד ברוח החג ומוכנות כבר לייצור מידי או אפילו כבר למשלוח.

כך, ניתן לעצב, לייצר ולהעניק מארז שי לחג הפסח באריזה אשר תכניס עניין ושמחה ליום העבודה של העובדים ותרגום להם להרגיש שמקום העבודה שלהם עדיין חושב עליהם ודואג להם, גם בתקופה בה נראה כי הכל הופל יותר מעורער ופחות וודאי. זו דרך בדוקה ומומלצת ביותר להעלות את המורל במקום העבודה ולהכניס שוב תחושה של שגרה ושל שפיות, תחושה כי החגים אותם כולנו חוגגים וסביבם כולנו מתאחדים עדיין כאן ורלבנטיים, וכי התקופה הקשה שכולנו חווים היא רק זמנית ותסתיים בקרוב (בתקווה).

גלילה למעלה