אריזות קרטון לקוסמטיקה

אריזות קרטון הינם מזה שנים רבות מפתרונות האריזה הנוחים והנפוצים ביותר, שכן ניתן לעצבם בכל צורה שרק רוצים, כמו גם ליהנות מתכונותיהן המיוחדות של אריזות קרטון מיוחדות, דוגמת קרטון דו פלקס, קרטון גלי וכד’. אריזות קרטון גם נחשבות לאקולוגיות וידידותיות לסביבה, שכן הן עשויות מחומרים הניתנים למחזור, בניגוד למשל לאריזות פלסטיק שונות. אלו הן הסיבות העיקריות לכך שאריזות קרטון שונות הן מפתרונות האריזה הפופולאריים והנפוצים ביותר בעולם, במגוון רחב של תחומים שונים.

אחד התחומים הייחודיים בהם אריזות קרטון מיוחדות מהוות אמצעי אריזה אידיאלי, הוא תחום הקוסמטיקה. קופסאות קרטון בגדלים שונים ובצורות שונות משמשות מזה שנים רבות כמארזים  למוצרי איפור וקוסמטיקה שונים, ומסיבות ברורות – ניתן לא רק לעצב את אותן קופסאות קרטון באיזו צורה שרק רוצים, ולעשות זאת בזול יחסית, אלא ניתן להשתמש בקופסאות הקרטון עצמן כאמצעי שיווק ופרסום לכל דבר ועניין.
כך, אם נטייל בסופר מרקט סטנדרטי בארץ או בחו”ל, סביר להניח שנמצא אינספור מוצרי קוסמטיקה ואיפור הארוזים בקפידה באריזות קרטון ייחודיות, אשר עוצבו במיוחד לצורך זה. קופסאות קרטון אלו הן אידיאליות לאחסון ושיווק של מוצרי איפור וקוסמטיקה שונים, שכן הן יציבות ומוצקות, מגנות על המוצרים מפני פגיעות שונות בעת ההובלה ומאפשרות כאמור פרסום, שיווק והסברים שונים אודות המוצרים. אריזות מודפסות למוצרי איפור וקוסמטיקה שונים מכילות לא רק את לוגו החברה ופרסום אודות המוצר המסוים והחברה כולה, אלא גם הוראות שימוש ומידע צרכני בסיסי (דוגמת רכיבים, אזהרות שונות וכד’.), אותו חובה על פי חוק להציג בפני הצרכן.
בנוסף, יתרון מרכזי של קרטונים שונים כאמצעי האריזה והשיווק של מוצרי איפור וקוסמטיקה הוא העמידות הגבוהה שלהן, מה שחשוב מאוד כאשר שולחים מוצרים אשר עשויים להיות שבירים או רגישים לתנאי אחסון קיצוניים. כך, עבור משלוח של מוצר קוסמטיקה מסוים המשווק באריזת זכוכית ואינו אמור לעמוד בטמפרטורות גבוהות מדי, אריזות קרטון ייחודיות וייעודיות הן הפתרון המתבקש והטוב ביותר, הן מבחינת שמירה על המוצר והן מבחינת עלות אל מול תועלת, מנקודת מבטו של היצרן והיבואן. אותו יצרן יכול להיות בטוח שלא רק שהמוצר שלו נשלח באריזה מוצקה ואיתנה אשר תשמור על המוצר עצמו ממפגעים בדרך הארוכה שהוא עובר, אלא גם שהאריזה הזו היא זולה ביותר מבחינתו (זולה בהרבה מפתרונות אריזה חלופיים שונים…) ושהוא יכול לנצל את שטח האריזה של המוצר לפרסום ושיווק החברה שלו, ומוצרים אחרים שהוא משווק.

לסיכום, אריזות קרטון שונות הוכחו כבר מזמן כיעילות ואופטימאליות עבור סוגים רבים של מוצרים. עבור מוצרי איפור וקוסמטיקה, מדובר בפתרון אריזה כמעט מתבקש…

גלילה למעלה