אריזות לעסקים

בית עסק אשר בעליו ומנהליו מעוניינים לשמור עליו “חי”, רלבנטי, צומח ומצליח, חייב לנצל כל יתרון שהוא יכול להשיג ולפתח מערך שיווק, פרסום ומיתוג אפקטיבי. בבתי עסק יצרניים (המתמחים בייצור מוצר/ים מסוים/מים, ולא רק במתן שירותים) ניתן לתרום משמעותית להשגת מטרה זו באמצעות שימוש בסוגים הנכונים של אריזות לעסקים – אריזות קרטון ממותגות ומעוצבות, עבור כל אחד מהמוצרים והרכיבים היוצאים משעריו של המפעל.

הפוטנציאל של שימוש נכון באריזות לעסקים ואריזות קרטון מעוצבות וממותגות

מדוע אנחנו מדגישים דווקא את התועלת שבמעבר לשימוש באריזות קרטון אשר ממותגות פרטנית עבור אותו בית עסק ספציפי, מבחינת בניית מערך המיתוג והשיווק של בית העסק וקידומו הכללי?

זאת מכיוון שלשימוש באריזות לעסקים מעוצבות וממותגות, המייצגות את בית העסק ומפיצות מידע שיווקי רצוי, פוטנציאל עצום ביצירת חשיפה חיובית לבית העסק, הפצת מסריו השיווקיים באופן יעיל ומשתלם ביותר ובנייה אפקטיבית של מערך מיתוג, שיווק ופרסום.

ההפצה של מסריו השיווקיים של העסק באמצעות שימוש באריזות קרטון ממותגות, למשל, היא יעילה ומשתלמת כל כך מכיוון שבכל מקרה מדובר במערך הפצה ושינוע שאותו בית עסק מחזיק ומתפעל (מערך השינוע וההפצה של מוצריו), כך שעל ידי מעבר פשוט לאריזות אחרות אשר כוללות גם מיתוג ומסרים שיווקיים שונים ניתן ממש “להתלבש” על מערך ההפצה הקיים, ולהשתמש בו גם להפצת מסרים שיווקיים (ולא רק מוצרים מוחשיים).

חשבו על זה ככה – כל מוצר, רכיב, ארגז וקרטון היוצאים משעריו של המפעל או בית העסק מסתובב ומטייל לו בארץ ובעולם עד שהוא מגיע לחנות, ומשם ללקוח (או ישירות ללקוח). בדרך, הוא נחשף לעיניהם של אינספור אנשים אשר יכולים להוות לקוחות קיימים או פוטנציאליים. הכפילו זאת בכמות המוצרים והארגזים היוצאים מדי חודש משעריו של בית עסק יצרני ממוצע, וכבר תקבלו חשיפה נרחבת ומשמעותית ביותר.

לכן, מתבקש ומשתלם לעבור להשתמש באריזות לעסקים אשר מעוצבות ומיועדות ספציפית עבורכם – קופסאות מעוצבות וממותגות הנושאות את המיתוג ואת המסרים השיווקיים של אותו בית עסק – צבעים עימם הוא מזוהה, לוגו, פרטי מידע שיווקיים, תמונות, ציורים וכיוצ”ב.

ניתן כיום לעצב, להזמין ולקבל במהירות ובעלות נמוכה יחסית מגוון אריזות קרטון ממותגות ואריזות לעסקים באופן כללי, כך שהתהליך אינו מצריך השקעה משמעותית של משאבים. אתם גם ככה כבר קונים מדי חודש מגוון אריזות שונות לשימושו של בית העסק – למה לא לעבור כבר לאריזות מעוצבות וממותגות, וכך “על הדרך” לתרום למערך המיתוג, השיווק והפרסום שלכם?

חברה המתמחה באריזות לעסקים וייצור של אריזות קרטון ממותגות לבתי עסק תוכל לעבור אתכם את התהליך במהירות ובקלות, בשיתוף פעולה כמובן עם אנשי השיווק והקרייטיב שלכם, כולל מעצבים גראפיים, מעצבי מוצר, אנשי שיווק ופרסום מטעמכם וכיוצ”ב. מדובר במעבר ותהליך מהיר, יעיל וכזה התורם משמעותית לקידומו של בית העסק.

אנא צרו קשר לקבלת פרטים נוספים >> 

גלילה למעלה