אריזות למשלוחי מנות

עונת האביב קרבה ובפתח והנה מתקרב לו חג פורים הראשון לבשר על העונה. מלבד תחפושות, אוזני המן וקנית מתנות לקרובי משפחה במרכז קניון גבעתיים, גולת הכותרת של חג צבעוני ושמח זה הינו משלוח מנות לחברים, שכנים וקרובי משפחה. משלוח מנות הוא הזדמנות להעניק ליקרינו משהו אישי וייחודי על כן אין זה מפתיע כי יותר ויותר ישראלים שוקדים על הכנת אריזות למשלוחי מנות ייחודים ויצירתיים במו ידם. בדיוק עבור אלו אשר שוקדים על משלוחי מנות מקוריים ואישיים יותר קיימות אינספור קרטונים לאריזה ופתרונות אריזות קרטון המיועדים למשלוח מנות שיהיה בלתי נשכח. והרי בסופו של דבר ייחודה של אריזה במשלוח מנות הוא מרבית העניין, חוץ מהממתקים כמובן!

קרטונים לאריזה עבור משלוח מנות מעוצב 

אריזות קרטון חגיגיות עבור אריזות למשלוחי מנות נמצאות כיום בשפע מסחרר, וגם אנו בחברת פרי חשיבה מוצאים את החג כהזדמנות נהדרת להכין אריזות למשלוחי מנות יוצאי דופן עבור קרובי המשפחה והחברים. על כן אנו גאים ומאושרים להציג בפניכם אינספור אריזות קרטון מעוצבות עבור אריזת משלוחי מנות במגוון דרכים מקוריות ליצירת מארז. קופסת קרטון, אריזות מודפסות, קרטון גלי, קרטון דו פלקס והרשימה עוד ארוכה.
קרטונים לאריזה של כל מוצר הינם ברי הזמנה באינספור גדלים וצורות, אנחנו בפרי חשיבה מאמינים כי ייחוד ובידול אריזה הוא היעד לייחוד ולהצלחה שלנו כחברה, על כן קרטונים לאריזה עבור אריזות למשלוחי מנות על פי פרי חשיבה ישיגו עבורכם עיצוב משלוח מנות יחיד ומיוחד.

אריזות קרטון למשלוח מנות בלתי נשכח! 

אז במקום לקנות עוד פעם מארז בנאלי ממרכז קניון גבעתיים או הסופר המקומי בשכונה, הזמינו אצלנו אריזות קרטון עבור משלוח מנות מיוחד, תהנו משירות אדיב, ייעוץ צמוד ומשלוח עד הבית ביום החג.
ניתן להזמין אצלנו קרטונים לאריזה עבור משלוחי מנות מכל סוג וכל בכמות אשר דרושה לכם. ניתן למצוא אצלנו מגוון אריזות קרטון לחגים אשר מציעות אפשרויות סגירה חוזרת או חד פעמים, אריזה למשלוח מנות בצורת אוזן המן, אריזות קרטון בצורות מזוודה כמו גם קרטונים לאריזה בסגנון קופסת אוכל לנשיאה.

בנוגע לעיצוב הגרפי של אריזות למשלוחי מנות נשמח לעמוד לשירותכם בכל יצירה גרפית שעומדת לנגד עיניכם, נשמח לשמוע על עיצובים מיוחדים בהזמנות בכל סדר גודל וללוות אתכם בתהליך המרגש של יצירתם.

גלילה למעלה