אריזות קרטון למעבר דירה – מה לשים לב

רוב בני האדם עוברים דירה לפחות פעם אחת בחייהם אם לא יותר. מעבר דירה כורך בתוכו כל הרבה נושאים לתת עליהם את הדעת, העברת החשבונות, סגירת החוזה מול בעל הבית הישן, פתיחת החוזה מול בעל הבית החדש, ואריזות. איך אפשר שלא לדבר על האריזות. את כל הבית צריך להכניס אל אריזות קרטון מתאימות שיעזרו לכם להניע את הדברים ממקום למקום בלי נזק, או לפחות עם נזק מינימאלי.
אספנו עבורכם כמה עצות וטיפים לגבי אריזות קרטון למעבר דירה בשאיפה ליצור עבורכם מעבר קל ונעים.

 • איפה למצוא אריזות קרטון?

  אריזות קרטון ניתן למצוא בשני מוקדים בולטים, האחד הוא לרכוש אותן מחנויות אריזה המתמחות בכך והשני הוא לתור אחר אריזות קרטון משומשות שיכולות להתאים. כמובן שהפתרון השני הוא זול יותר בצורה משמעותית מהפתרון הראשון אבל עם אריזות קרטון משומשות אתם לקוחים סיכון שהאריזה לא תחזיק מעמד ושסט הכלים של חמותכם ישבר כולו ברגע שיורידו אותו מהמשאית, אסון שעלול להביל אתכם ישירות למריבות ומתיחות זוגית ואפילו אל טיפול זוגי אצל פסיכולוג שינסה לתקן את הפלונטר המשפחתי . טוב לא באמת אבל מי צריך צרות כאלה?

 • למה לשים לב?

  אריזות קרטון שאמורות לסחוב תכולה של בית שם צריכות להיות אריזות קרטון עמידות ביותר. שימו לב שבאף אחת מהאריזות המיועדות אין חורים או רטיבויות מסוגים שונים, שימו לב שאפשר בנוחות לסגור את הקרטון מבלי להשאיר פתחים רופפים, שאין סיכות בולטות או כל דבר שעלול להזיק לתכולת הקרטון או כל חריגה אחרת שאי אפשר לנבא את תוצאותיה. מששו את הקרטון וודאו שמדובר בקרטון עבה יחסית שלא ייכנע תחת לחץ התכולה ולאחר שעשיתם את כל זה תוכלו להתחיל להעמיס.

 • סוגי אריזות קרטון

  בסעיף הקודם דיברנו על הארז עצמו, מרכיב נוסף שיש להביא בחשבון בבחירת אריזות קרטון למעבר דירה הוא הגודל. כדאי ואף חשוב ביותר להצטייד במבחר אריזות קרטון בכל מיני גדלים ולא להיצמד לגודל אחד. תכולה כבדה כמו ספרים למשל רצוי לארוז באריזות קרטון קטנות ולא באריזה אחת גדולה, לעומת זאת, שמיכת פוך ענקית בהחלט יכולה ליהנות מקרטון גדול ועמיד.

 • סחיבת הארגזים

  מעבר דירה אינו מסתכם בשנים שלושה ארגזים. בחלק גדול מאד מהמקרים, מעבר דירה מצריך הרבה יותר מעשר קופסאות. במידה ואתם גרים בבניין קומות מסורבל או שסתם אין לכם כוח להוריד אין ספור אריזות קרטון, תוכלו להשתמש בשירותיהם של חברות הובלה או מובילים פרטיים. אבל במידה ומדובר בכמות קטנה יחסית של קופסאות בהחלט כדי לחשוב על לנסות לבצע את המעבר באופן עצמאי ולחסוך לא מעט כסף.

רעיון נחמד לסיום – מעבר דירה יכול להיות סוג של חוויה כיפית אם לוקחים אותה בקלילות ולא נותנים לכל הפרטים הקטנים לסבך אתכם. למשל לתעד בצילומים את התהליך , צילומים מזירת האירוע שיכנסו אחר כבוד לתוך אלבום תמונות דיגיטלי . ואז כשהבית יהיה מסודר ומרוהט תיהנו לבהות מחדש באלבום תמונות ולהיזכר שפעם הכל היה מבולגן אך זה כבר מאחוריכם.

גלילה למעלה