טיפים לשימוש קרטונים למעבר לדירה חדשה

כניסה לדירה חדשה היא שיאו של תהליך מרגש הצפוי להימשך תקופה ארוכה. כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן ממתינים לפחות מספר חודשים עד קבלת המפתח, אישור האכלוס והעברת התכולה. בנוסף, נדרשת השקעה של מספר ימים לפחות באריזה של הדירה הישנה ובהכנסת כל החפצים האישיים והבגדים לתוך קרטונים. בהקשר הזה רצוי להזכיר את החשיבות של שמירה על הסדר ואת האופן בו ניתן לנצל את היעילות של קרטון חדש.

בראש ובראשונה, מומלץ להשקיע ולרכוש קרטונים למעבר דירה כבר מספר שבועות לפני תאריך היעד. בצורה כזו ניתן לרכז את כל המשאבים תחת קורת גג אחת, לבצע ספירה מסודרת של הציוד ולתאם את ההובלה במינימום הוצאות. הורים לילדים יכולים גם לנצל את ההזדמנות הזו כדי לשתף את כל המשפחה בחווית המעבר. אפשר לפזר אריזות למעבר דירה בין החדרים השונים ולהחליט מי עושה מה ומתי. זו הדרך הטובה ביותר לסיים את המעבר ללא תקלות מיותרות בלתי צפויות.

לגזור ולשמור: טיפים עבור אריזות למעבר דירה

אחרי שאוספים קרטונים למעבר דירה מתחילים באריזה עצמה. כאן יש כמה טיפים שכדאי מאוד להשתמש בהם. נסו להפחית כמה שיותר את הציוד שמגיע איתכם לדירה החדשה, העבירו לתרומה בגדים ישנים ואל תתביישו לזרוק לפח חפצים שלא בשימוש. שחררו את התלות בחפצים אלו ותגלו שיפור משמעותי באיכות החיים. כך תוכלו גם לפתוח דף חדש בדירה הבאה ולתת לעצמכם תחושה של בית אמיתי. במקביל, ודאו שיש לכם את כל הציוד הנדרש עבור אריזה אפקטיבית: טושים, סרטי הדבקה, עיתונים, ניילון נצמד, סכין יפני וכמובן ניילון פצפץ הנחשב בעצמו אטרקציה משעשעת.

אל תחכו לרגע האחרון כדי להתחיל לארוז ותמיד הביאו יותר אריזות ממה שחשבתם שצריך. נסו לדאוג לגדלים מגוונים של קרטונים למעבר דירה והבחינו בין אריזת ספרים, מצעים, בגדים, תכשיטים, סכו\”ם, כלי מטבח וכן הלאה. בכל הנוגע לסימונים, תוכלו להשתמש במדבקות ולפזר את מה שכבר מוכן בתוך החדרים השונים. כך תקלו על המובילים ועל עצמכם בשבועות שלפני המעבר. זכרו כי אתם אמורים להמשיך לחיות בדירה הישנה עד שיגיעו המובילים, לכן תנו לעצמכם קצת מרווח נשימה ומקום פנוי.

איפה שמים את הכלים השבירים?

כלים שבירים נארזים בתוך קרטון נפרד ובאמצעות נייר עיתון או כל חומר עיטוף רך. אל תסמכו על המובילים או על מוצרי נייר, השתמשו בשקיות בשביל שמיכות וכריות והעבירו ברכב הפרטי את החפצים העדינים או את המסמכים החשובים שלכם.

בדקו היטב כל מוצר ארוז וזכרו לקחת בחשבון תקלות בלתי צפויות. שמרו על סבלנות, השקיעו בבחירת חברת הובלות מקצועית והקדישו לפחות מספר ימים לפריקה של הציוד בבית החדש. התייחסו לתהליך המעבר בפרופרציות נכונות ותגלו שהוא הרבה יותר קל ממה שתיארתם לעצמכם בהתחלה.

גלילה למעלה