היתרון הגדול של אריזות קרטון ממותגות

אתם מעוניינים לתת ללקוחות שלכם מזכרת מסוימת. אין ספק שהיום שוק המתנות הוא עשיר במיוחד. אבל לעתים, אלו הם דווקא המוצרים היומיומיים, שמאפשרים ללקוחות שלכם לזכור אתכם. מוצרי כמו לדוגמה אריזות קרטון. אתם אולי תוהים, מה הקשר בין קרטונים לאריזה, לבין תחום הפרסום, השיווק וקידום המכירות. תתפלאו לגלות עד כמה הדברים קשורים אחד בשני! חברות רבות שמעוניינות לשווק את עצמן, דואגות לא פעם לפתרונות של אריזה שעליהן מוטבע בגדול הלוגו של החברה. הפתרון הזה נקרא אריזות ממותגות והוא הולך ותופס תאוצה יותר ויותר. איך יכולה להיראות קופסת קרטון שכזו?

לא אריזה רגילה של קרטון

לרוב כאשר אתם קוראים על אריזות קרטון, אתם אולי חושבים על סיטואציה של מעבר דירה, ועל אריזות הקרטון הרגילות והחומות. אולם כאשר מדובר על אריזות קרטון ממותגות אתם צריכים לצאת לחלוטין מהחשיבה הזו. מדובר על אריזות מודפסות, לא רק עם הלוגו של החברה שלכם. מדובר על אריזות שנצבעו לגמרי מחדש, וכוללות דוגמאות צבעוניות שמושכות את העין. למעשה, קשה לזכור שמדובר באריזת קרטון פשוטה.
חשוב גם להגיד שהגודל של האריזות הללו יכול להיות משתנה. לעתים מדובר על קרטונים לאריזה שהם קטנים למדי. כך לדוגמה, חברה שמוכרת בקבוקי שתייה איכותיים או אפילו תכשיטים, תרצה לתת את המוצרים שלה בתוך אריזות קרטון קטנות אך יפהפיות. כמובן שעל האריזות הללו יהיה מוטבע ומודפס הלוגו של החברה, כך שלא יהיה ספק מהיכן המוצר הגיע.
תתפלאו לגלות עד כמה להטבעה של לוגו על אריזות תהיה השפעה לטווח הארוך. בסופו של דבר, כשאנשים רוכשים מוצר שהם נהנו ממנו, הם אפילו נוטים להשאיר את האריזה. אריזות קרטון איכותיות נשארות לעתים לשימוש חזור אצל הלקוחות שלהם. איך זה קשור אליכם? כי בפעם הבאה שהם יצטרכו מוצר דומה – הם ידעו בדיוק לאיזה עסק הם צריכים לפנות.

מגיע בצורות שונות

היתרון המרכזי בקרטון, זה שהוא מהווה חומר גלם מצוין, לשיטות שונות של אריזה. כך תוכלו למצוא קרטונים לאריזה במגוון רחב מאד של צורות. אתם צריכים לצאת מהקונספט של החבילה הריבועית. היום האריזות מגיעות בשפע של צורות. חישבו אפילו על מצב שבו אתם רוכשים קרפ בתוך דוכן גלידות וקינוחים – הקרפ מגיע בתוך אריזת קרטון שיש לה צורה משולשת, ועליה מוטבע הלוגו של החברה – גם זו אריזה שהושקעה בה לא מעט מחשבה. האריזות יכולות להיות אם כן במגוון רחב מאד של צורות ,גדלים וצבעים. בסופו של דבר, האריזות של החברה שלכם הן אריזות קרטון מעוצבות, כך שהן גם יהיו מזוהות מאד עם החברה שלכם. אם תפנו לחברה איכותית שתוכל לעצב עבורכם אריזות איכותיות במיוחד מקרטונים עמידים, הרי שתוכלו לספק בסוף שירות איכותי יותר עבור הלקוחות שלכם, וגם תשמרו אותם וגם תצברו לקוחות חדשים.

גלילה למעלה