דפוס על קרטונים – היתרון בהתאמה אישית

מכונות המאפשרות הדפסה על קרטונים מציעות יתרונות רבים. ראשית, התאמה אישית של הדפוס היא פתרון מצוין עבור חברות וארגזים. בעזרת הדפסה ניתן להפוך את כל סוגי הקרטונים לפלטפורמה שיווקית ופרסומית.

חברה שמוכרת מוצרים ארוזים בתוך קרטון לא יכולה להרשות לעצמה לוותר על דפוס בהתאמה אישית. הדפוס הוא הדרך היחידה למתג את המוצר, להעלות את המודעות כלפי החברה ולייצור בידול מול מתחרים. ההדפסה מיועדת עבור חברות הובלות וקרטונים למעבר דירה, לעסקים המשווקים מוצרים בתוך קרטון דופלקס עבה ועמיד ולכל מי שמוכר אריזות מקרטון דחוס או קרטון גלי.

שנית, היתרון של התאמה אישית היא חיסכון בהוצאות בטווח הקצר והארוך. אפשר להדפיס על כמות ספציפית של קרטונים ולהימנע מרכישה של פתרונות אריזה נוספים. התאמה אישית של מידות, גדלים, צבעים, גוונים ומרכיבים מגבירים את העמידות של המוצר. ההדפסה מאפשרת לכל עסק לייחד את עצמו בסביבה תחרותית ובסופו של דבר הופכת להשקעה משתלמת.

ההיבט הדקורטיבי של דפוס על קרטונים

אי אפשר להתעלם מהנוכחות של דפוס על קרטונים. ההיבט הדקורטיבי הופך להיות חלק בלתי נפרד מהאריזה והוא משמש לבניית קרטונים בכל מידה ובכל כמות. אפשר להדפיס על אריזות ולהפוך אותן בקלות למוצרי קידום מכירות. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את סגנון העיצוב המתאים, להקפיד על הדפסה מדויקת ולברר על קרטונים מחוזקים למשלוח ימי או אווירי. כך מפיצים מוצרי קידום מכירות ומשתמשים בהם מבלי לוותר על איכות הקרטון המקורי.

מלבד האמור לעיל, ההיבט הדקורטיבי של דפוס על קרטונים בולט גם במוצרים קטנים יותר. ניתן לראות כיום הרבה סוגים של פתרונות דפוס המיועדים עבור אריזות למזון מהיר ואריזות לבקבוקי יין. הדפוס מתאים לאריזות לממתקים והוא מעוצב תוך שימוש בתוכנות מחשב מתקדמות. בעזרת מכונת דפוס אפשר לשלב בין תיק אל בד ואריזות למתנות לבין לוגו עסקי, מסר שיווקי ופרטים ליצירת קשר.

עיצוב מקצועי או בשיטת “עשה זאת בעצמך”?

הרבה לקוחות מתלבטים בין התאמה אישית ועיצוב מקצועי לבין הדפסה על קרטונים בשיטת “עשה זאת בעצמך”. עם זאת, בפרמטרים של דיוק, איכות ושירות אין מקום לתחרות: עיצוב מקצועי תמיד יהיה עדיף יותר מאשר בזבוז זמן בשיטת עצמאית. ניתן כיום להבטיח התאמה אישית מהרגע הראשון של הפרויקט ולעקוב אחר התוצאות בזמן אמת. שיתוף פעולה בין הלקוח לבין חברות העוסקות בתחום של ייצור קרטונים מוכיח את עצמו. הוא מתאים לכל סוגי האריזות ויכול להשתלב במוצרים המרכיבים חומרי גלם נוספים.

בסופו של דבר, היתרון בהתאמה אישית של דפוס על קרטונים הוא בתוצאה. אפשר לשאוב השראה מאריזות מוכנות וכדאי לשמור על ראש פתוח. הדפסה מקצועית משדרגת את האריזה ועוזרת להרחיב את מעגל הלקוחות של חברות בארץ ובעולם.

גלילה למעלה