אריזות ממותגות לאירועים עסקיים

מתכננים יום גיבוש לעובדים? מחפשים רעיונות שישדרגו לכם את האירוע? אריזות קרטון ממותגות הן התוספת הקטנה שתעשה את כל ההבדל.

רוב המנהלים מבינים היום את החשיבות והערך המוסף של ימי גיבוש וימי כיף לעובדים. מעבר למטרה הראשונית של יצירת הנאה, ימי הכיף יכולים לשרת מטרות רבות וחשובות לא פחות, עבור הארגון וגם עבור העובדים באופן אישי. יום גיבוש יכול להגביר את המוטיבציה של העובדים, את שיתוף הפעולה בין העובדים לבין עצמם, ובינם לבין ההנהלה, לחזק את הזיקה של העובדים לחברה ולחזק אצל העובדים את גאוות היחידה.

אמנם, לא כל יום גיבוש, מהנה ככל שיהיה, יענה על כל הצרכים הללו וכדי לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום ביום שכזה, חשוב לתת תשומת לב לפרטים הקטנים שעשויים לעשות את כל ההבדל.

תעשו באזז

ההצלחה של יום הגיבוש מתחילה הרבה לפניו. כדי שיום הגיבוש יהיה אפקטיבי במיוחד חשוב לדאוג שכמה שיותר עובדים יגיעו אליו, בפרט, העובדים שפחות מרוצים, או מרגישים \”חלק\” מהחברה. ככל שיגיעו יותר עובדים כך האירוע יהיה מוצלח יותר וייזכר לזמן ארוך יותר. באמצעות אריזות שי ממותגות את יכולים לעשות לו שיווק מקדים בחברה, לייצר ציפייה אצל העובדים ולגרום להם לרצות להשתתף בו, לא רק מתוך תחושת מחוייבות. אתם יכולים להוסיף את התאריך של יום הגיבוש לאריזת שי שהעובדים יקבלו לפני האירוע, או לחלק להם לוח שנה ממותג עם התאריך מסומן.

חשיבותה של מתנה

קיימות אפשרויות רבות ומגוונות לפעילויות בימי גיבוש – הופעות, סדנאות, משחקי גיבוש וספורט, ביקור במקום חוויתי (למשל, פארק מים) – והרשימה עוד ארוכה. את הפעילות ניתן לבחור בהתאם להעדפות העובדים והמטרות הספציפיות של הנהלת הארגון, וניתן גם להעזר בחברת הפקות שתארגן יום גיבוש לעובדים מא\’ ועד ת\’. אך לא משנה מה תהיה התוכנית האמנותית, חשוב להעניק לעובדים בסופו של היום, מזכרת של ממש מהאירוע.

המזכרת לא צריכה להיות יקרה וגדולה כדי להותיר רושם על העובדים. ניתן להפוך כל מזכרת לייחודית אם שמים אותה באריזה הנכונה. אריזות קרטון ממותגות מעניקות לתכולה שלהן ערך מוסף. מעבר להיבט הפונקציונאלי של הקרטונים ושל הפריטים שבתוכם, אריזה שמוטבע עליה שם החברה עשויה לחזק את תחושת השייכות של העובד לארגון. כל עובד שמח לקבל מתנה מטעם החברה שבה הוא עובד, אך כאשר המתנה היא ממותגת, גדל אף יותר החיבור שלו לגורם שהעניק אותה, וכמו כן, באופן טבעי, מתפתחות אצלו תחושות חיוביות יותר ביחס למקום העבודה שלו. והרי ידוע שעובד מרוצה הוא גם מקצועי יותר ויעיל יותר.

אז איך בוחרים מתנה?

כמו הפעילויות, גם האפשרויות למתנות הן אינסופיות ורצוי להכניס לתוך המשוואה שורה ארוכה של שיקולים. אך מאחר שבמקרה הזה האריזה היא למעשה יותר משמעותית מהמתנה עצמה, רצוי לבחור במתנה סמלית ולהשקיע יותר מחשבה בעיצוב האריזה. כמובן שבראש ובראשונה, חשוב שלוגו החברה יופיע על האריזה בצורה בולטת. לאחר מכן, ניתן לבחור משפט משעשע, פתגם מעניין, שיר או תמונה שהולמים את האירוע או מתכתבים באופן כלשהו עם המזכרת עצמה. למעשה, כל דבר שימשוך תשומת לב נוספת לכיוון האריזה יעצים את האפקט של לוגו החברה המוטבע עליה.

גלילה למעלה