אריזות קרטון ממותגות לאתרי חנויות

רכישה אונליין דרך אתרי חנויות מחייבת את בעלי האתר לבצע התאמה ייעודית של אריזות קרטון ממותגות. ראשית, אריזות מן הסוג הזה מסייעות לשיווק, לפרסום ולקידום המכירות של החנות. ברחבי האינטרנט יש תחרות סוערת בין האתרים ולא תמיד קל לבלוט לעומת המתחרים. הפתרון הוא להשתמש בקרטונים ממותגים ובאריזות מקרטון דחוס.

שנית, המיתוג של האריזות לא אמור לבוא על חשבון איכותן. כיום ניתן לעצב אריזות ממותגות מקרטון גלי ומעוד שורה ארוכה של מוצרי נייר משובחים. האריזות משמשות בתור מוצרי קידום מכירות והן מיועדות לאתרי חנויות בגדים, אופנה, טקסטיל, מזון ומוצרי צריכה.

עיצוב ייחודי לכל לקוח מאפשר לבעלי אתרי חנויות להדגיש את המותג שלהם ולהניע גולשים לפעולות נוספות. אריזות קרטון ממותגות הן הוצאה משתלמת ואפשר למצוא אותה גם בדמות אריזות לבקבוקי יין, ממתקים ומתנות.

איך ממתגים אריזות קרטון לאתרי חנויות?

יש כמה דרכים למתג את אריזות הקרטון. אפשרות אחת היא ליצור קשר עם נציגי חברת שעוסקות בתחום ולתאם פגישת היכרות עם מעצב גרפי. תפקידו של המעצב הוא לבחור לוגו מתאים עבור האריזה, לוודא שהצבעים עולים בקנה אחד עם המסר שהחנות רוצה להעביר ולהשוות בין עיצובים לגדלים שונים. הדגש במיתוג כזה הוא על התאמה אישית ועיצוב ייחודי של אריזות קרטון לכל לקוח. בנוסף, רצוי לרכז את שירותי העיצוב וייצור האריזות תחת קורת גג אחת. כך חוסכים בזמן ובעלויות מיותרות של הפצה או לוגיסטיקה.

עוד אפשרות למתג אריזות קרטון היא להחליט על עיצוב שונה לכל מוצר. זו אפשרות שרלוונטית עבור חנויות שמוכרות סוגים שונים של פריטים. ניתן לדוגמא למתג אריזות לקלפים, להדפיס על קרטונים למעבר דירה ולשלוח ללקוחות את המוצרים עם תיק אל בד עם הדפס לוגו. הדגש היחיד הוא על מיתוג ברור ובולט, שיסייע לגולש לזכור מאיזה אתר הוא ביצע את הרכישה.

כל מה שצריך לדעת על מוצרי קידום מכירות

הסוד של מוצרים מוצלחים לקידום מכירות הוא התאמה להעדפות האישיות של קהל היעד. מוצרים שמיועדים לצעירים מעוצבים בצורה שונה לחלוטין ממוצרים להורים, מבוגרים ובני גיל הזהב. ככל שהפילוח של קהל היעד נעשה בצורה מדויקת יותר, כך ניתן להבטיח מוצרי קידום מכירות שגם יניעו אותו לפעולה הנדרשת. את העיקרון הזה כדאי ליישם ולהטמיע גם באריזות קרטון ממותגות לאתרי חנויות.

בעלי אתרי אינטרנט שרוצים להגדיל את המכירות צריכים להשתמש באריזות ממותגות בכל עסקה שמתבצעת דרכם. כדאי להם לשמוע על הבדלים בין קרטון חד גלי ודו גלי על מנת להבטיח ללקוח חוויה מוצלחת, אך חשוב לא פחות להשקיע בעיצוב ובמיתוג. יש לשים לב לפרטים הקטנים ולשלב מוצרים שונים לקידום מכירות. אפשר לעשות זאת עם קרטונים, תיקים, קופסאות דופלקס, בתי כוורת מנייר ועוד.

גלילה למעלה