שוק האריזות בישראל

שוק האריזות בישראל בדומה לתחומים אחרים בענף הדפוס הינו תחרותי מאי פעם. ישנם עשרות חברות שונות המספקות קרטונים לאריזה מאילת ועד קניון איילון. סוד ההצלחה של חברה דוגמת פרי מחשבה הוא ביכולתה להתבלט משאר החברות של שוק האריזות בישראל ולהציע שירות אמין איכותי ויצירתי בהרבה יותר מכל חברה מתחרה אחרת בזירה. בין מאות הלקוחות של חברת פרי מחשבה נמנים לקוחות גדולים וקטנים כאחד מעולם הפרסום, תעשיית התרופות, מפעלי מזון, מפעלי אלקטרוניקה ומעוד אינספור תחומים רבים נוספים. הסיבה העיקרת להצלחתנו טמונה וודאי בגולת הכותרת של שירות על פי האני מאמין של פרי מחשבה.

אריזות קרטון – עיצוב שיווקי חכם 

מעבר להספקת אריזות קרטון או קרטונים לאריזה כפי שמספקות חברות רבות אחרות בשוק האריזות של ישראל, אנחנו בפרי מחשבה נמצאים תמיד במסע בלתי פוסק אחר מציאת פתרונות אריזה יצירתיים חדשים אשר יהיו ייחודים ומעוררי השראה. אנו מאמינים כי אריזות קרטון הן הרבה יותר מעוד עטיפת מוצר. אריזה איכותית ומוקפדת עיצובית מייצרת בולטות מכרעת על מדף המרכולים, עוזרת לייחוד ובידולו של מוצר ובעיקר יוצרת חווית קניה מהנה יותר עבור לקוח מיועד.
יותר ויותר חברות הפונות לשירותי שוק האריזות בישראל השכילו לדעת כי אריזה הינה מרכיב חשוב מאוד בחווית צריכת מוצר מכל סוג שהוא בין אם מדובר בעיצוב אריזות לבקבוקי יין במעדניה או במארז שוקולד פרה במרכז קניון איילון. על ידי מחשבה יצירתית אפשר להעשיר פלאים את חווית הקניה של כל מוצר מכל סוג שהוא ובכך לגרום לו להיות בולט בהרבה ממתחריו. זהו ללא ספק ההבדל בין מוצר סטנדרטי למוצר מנצח אשר מניב הכנסה גדולה יותר.

פתרונות אריזה חכמים 

ישנם אינספור פרמטרים שונים לעבוד איתם בנושאי אריזות קרטון, וגם אם לא נשים לב לכך תופתעו לגלות מה רבה מידת השפעתם. רובנו למשל צורכים אריזות קרטון חלב מאחר והוא נוח הרבה יותר לשימוש ואחסון במקרר, זאת על אף שכולנו יודעים כי שקית חלב מכילה אותה כמות מוצר ומחירה לרוב זול יותר.
חלק ניכר מהדומיננטיות של פרי מחשבה במפת שוק האריזות בישראל הוא ביכולת לפצח את אותן חוויות צריכה חכמות כמו אלה אשר הופכות מוצר לשמיש ומזמין הרבה יותר לצריכה.

מחפשים גם אתם קרטונים לאריזה? מעוניינים לשווק מוצר אשר מוקפד עיצובית ושיווקית בעזרת אריזות קרטון? אצלנו בפרי מחשבה תזכו לייעוץ וליווי אישי מתהליך העיצוב ועד משלוח ההזמנה למקום המיועד.

גלילה למעלה