קרטונים בהתאמה אישית לבית העסק – פרי חשיבה

אחת הטכניקות השיווקיות בהן נוקטים אינספור בתי עסק קטנים ובינוניים בישראל (ובעולם כולו) כיום היא טכניקה של מיצוב ומיתוג, במטרה לאפיין את בית העסק ולהבחין אותו באופן מובהק ומורגש מעסקים אחרים המתחרים בו בתחומו. על מנת לעשות זאת יוצאים בתי עסק בסוגים שונים של קמפיינים ומסעות פרסום, במטרה להחדיר בקרב תודעת הציבור הרחב (או ציבור הלקוחות הפוטנציאליים בשוק מסוים) את ההיכרות עם מותג זה (הלוא הוא העסק עצמו), כך שיידעו לזהותו ולהבחינו ממותגים אחרים באותו תחום פעילות.

קמפיין שיווקי אינו מסתכם במודעות ופרסומות – אריזות ממותגות כרכיב הכרחי

בעוד עסקים רבים כאמור נוקטים בשיטות שונות על מנת למצב ולמתג את עצמם ובכך להבדילם ממותגים דומים מתחרים, על מנת להשיג תוצאה זו יש לנקוט בפעולות מסוימות במספר מישורים, ולא להשקיע את מלוא המאמץ והמשאבים אך ורק בקמפיין שיווקי הכולל מודעות ופרסומות למיניהן. לקמפיין שיווקי מוצלח אלמנטים ומרכיבים נוספים, והאריזות בהן מוכר בית העסק את מוצריו מהוות בדיוק אלמנט מסוג זה, היכול לשמש אותנו במסגרת קמפיין ותהליך של מיתוג ומיצוב העסק.

לכן, קרטונים לעסק בהתאמה אישית מהווים חלק ממערך השיווק והפרסום של כל עסק יצרני המעוניין לשווק עצמו בצורה נכונה וחכמה, ולהצליח למתג עצמו עבור הקהל הרחב.

התאמת האריזות הממותגות לעסק הספציפי

בעוד ייצור אריזות קרטון ממותגות מהווה כיום כלי שיווקי בסיסי, יעיל ומומלץ ביותר, בפועל יש לבצע את המיתוג בצורה נכונה ומושכלת על מנת להשיג באמת את התוצאות המיוחלות של מיתוג ומיצוב מקצועי. על מנת לבצע את המיתוג בצורה נכונה, יש להתאים באופן אישי וספציפי את האריזות הממותגות עבור אותו עסק.

כמפעל המספק הן קרטונים למשלוחים, אריזות למתנות, פתרונות אריזה לבתי עסק ואריזות קרטון מסוגים שונים ומגוונים, אנו מציעים מגוון קרטונים שונים אותם יכול כל עסק נתון למתג כראות עיניו. הנקודה שחשוב להדגיש היא החשיבות של התאמה “אישית” (עבור בית העסק), לא רק מבחינת התוכן השיווקי/מיתוגי אשר יודפס על גבי האריזות הממותגות, אלא גם את הגודל והצורה של האריזות עצמן. אריזות קרטון ממותגות אינן ממותגות רק מבחינת התוכן המודפס עליהן, אלא ממותגות ומותאמות אישית ללקוח גם מבחינתן צורתן עצמה. כך, ניתן לראות היום על המדפים אינספור מוצרים המעוצבים בצורה ייחודית ופרטיקולארית ביותר, כזו המושכת מיד את עין הלקוח ומייצגת ספציפית את העסק הספציפי המייצר מוצר זה.

התאמה של קרטונים לכל עסק ועסק באופן “אישי” מתבצעת על ידי אנשי המקצוע הרלבנטיים, דוגמת מעצבי מוצר, מעצבים תעשייתיים, מעצבים גראפיים, אנשי שיווק ועוד. העבודה נעשית בהתאמה עם אנשי המקצוע שלנו, האמונים על פס הייצור האיכותי המנפיק את אותן אריזות ממותגות ומעוצבות באופן ייחודי. כלל התהליך מבטיח ללקוח את התוצאה הטובה ביותר עבור מערך המכירות והשיווק שלו.

גלילה למעלה