עוברים דירה על בטוח

כשעוברים דירה, במרבית המקרים המעבר כרוך בלא מעט לחצים ולוחות זמנים אינטנסיביים בהם המטרה המרכזית היא להספיק את כל הנדרש מהר ככל הניתן כדי להוביל את התכולה, לפרוק, להתארגן בנכס החדש ולהמשיך בשגרה. יחד עם זה חשוב לבצע את הדברים הכרוכים במעבר על הצד הטוב ביותר ולהקפיד על הפרטים הקטנים שבדרך כדי שהמעבר יהיה חלק ומוצלח. לצורך המעבר לדירה או למשרד החדש סביר להניח שתרצו להיעזר בשירותיה של חברת הובלות מקצועית שתוביל את כל תכולת הבית או המשרד מאחר וזו מיומנת בתחום ויכולה לספק את הסחורה בביטחון וביעילות. כמו כן, הליך אריזת החפצים האישיים ויתר הפריטים והמכשור הקיים בבית, עשוי לגזול לא מעט זמן שבא על חשבון ימי עבודה כך שכדאי לשקול לשכור שירותי אריזה מקצועיים שבדרך כלל נכללים גם במסגרת שירות ההובלות (בתוספת מחיר כמובן). להלן מספר דגשים שכדאי לקחת בחשבון על מנת לתרום למעבר דירה בטוח:

בחירת חברת הובלות מקצועית

במידה ויש לכם לא מעט מוצרים ומכשור בבית, כדאי להיעזר בחברת הובלות מקצועית שמנוסה במעברי דירה מהסוג ותוכלו להסתמך על שירותיה ביום המעבר הלחוץ. על מנת לאתר חברה שכזו ולבחור אותה בחוכמה, כדאי לנסות לאתר המלצות מכל מי שהתנסה בשירותים מהסוג ויכולים להעיד על איכותם. במידה והמלצות כאלו אינן נגישות עבורכם (בספק אם לא תמצאו אחד שנעזר בחברת הובלות למעבר דירה), תוכלו בכל זאת לנסות לאתר משובים חיוביים ברשת האינטרנט בפורומים שונים. לאחר שהתרשמתם משיחה טלפונית עם נציג החברה ופירטתם את כל התכולה הנדרשת למעבר, תוכלו לקבל הצעת מחיר אישית, אותה כדאי להשוות עם מספר הצעות אחרות על מנת לוודא כי אין מדובר בהצעה יקרה במיוחד או נמוכה באופן חריג ומחשיד. חשוב לוודא מה נכלל במסגרת השירות והאם נדרשת תוספת מחיר במקרים מסוימים. חשוב לוודא כי החברה מבטוחת לכל מקרה של נזק שעלול להיגרם במהלך ההובלה. כדאי לחתום על הסכם שירות הכולל את כל הפרטים שנסגרו בעל פה, כולל פירוט התכולה, עלות השירות ופרטי ההובלה כולל יום, שעה וכל פרט אחר שנראה משמעותי.

אריזה מקצועית מול עצמאית

אחד המרכיבים שיכולים להקשות על מלאכת מעבר הדירה מתייחס לאריזת התכולה ופריקתה בנכס החדש. (במיוחד כאשר עוברים לנכס נדלן ) במידה ואין ביכולתכם להקדיש את הזמן הדרוש לצורך אריזה נכונה ובטוחה של התכולה, כדאי לשקול לשכור שירותי אריזה מקצועיים. שירותים מהסוג כאמור נכללים במסגרת שירותי חברת הובלות במרבית המקרים ויש סיכוי שתוכלו לקבל מחיר הגיוני עבור שני השירותים: הובלה ואריזה. שירותי האריזה כוללים הגעה של נציגי החברה יום או יומיים לפני המעבר בפועל לביתכם כשהם מצוידים עם כל הציוד הנדרש כולל קופסאות קרטון בגדלים ובמבנה הרצוי, חומרי הדבקה והגנה לחפצים עדינים ושבירים, ציוד סימון ועוד. כל פריט ופריט ייארז בתוך אריזות קרטון מותאמות ועמידות בתוספת פלסטיק בועות במידת הצורך, כאשר על הארגזים יסומן החדר הייעודי לאותם פריטים כדי להקל על שלב הפריקה שיהיה מסודר וקצר ככל הניתן (לכן גם אריזת הפריטים נדרשת להיות בהתאם לחדרים הייעודיים בנכס החדש). חשוב לוודא באלו קרטונים משתמשת החברה שמספקת את השירות ולוודא כי אכן מתרשמת כמקצועית ומבינת עניין בתחום. במידה והחלטתם לא להיעזר בשירותיה של חברת אריזות מקצועית, תוכלו לבצע את מלאכת האריזה בעצמכם בצורה קפדנית ורציונאלית בהתאם לתכולה בכל חדר עתידי תוך שימוש בארגזי קרטון שתרכשו במיוחד לצורך העניין. לא מומלץ לעשות שימוש בארגזים שאיתרתם שהיו כבר בשימוש מאחר וישנם קרטונים עמידים שמותאמים להובלת ציוד ואותם כדאי לרכוש בנפרד בחברה המייצרת קרטונים שתוכל גם להמליץ על סוגי האריזות הנדרשות בהתאם לתכולה הנדרשת למעבר.

גלילה למעלה