מארזי קרטון למתנות עונת החגים

בעונת החגים כולנו מעניקים ומקבלים מתנות רבות, בין אם מדובר במתנות לבני המשפחה והחברים הקרובים, ובין אם בשי כזה או אחר לחג שאנחנו מקבלים ממקום העבודה או מעניקים לעובדים שלנו. עבור מתנות חג רבות, שיטת האריזה וההגשה של המתנה מהווה חלק נכבד מהמחווה עצמה. שי לחג הופך להיות הרבה יותר מיוחד, משמח ומושקע ברגע שהוא מגיע בתוך מארז חגיגי ויפה, אשר הופך את כל הסיפור לאסתטי הרבה יותר.

הן אם אתם מרכיבים מארזים או מתנות לחג עבור הקרובים אליכם ומחפשים אחר פתרון האריזה האופטימאלי ובין אם אתם רוכשים כמות גדולה של מארזי מתנה עבור עובדים בחברה שלכם, סביר להניח שפתרון האריזה המתבקש עשוי מקרטון. קרטונים ייעודיים למתנות לחג נושאים בצידם מספר יתרונות מרכזיים אשר הופכים אותם לפתרון הטוב ביותר לצורך שלכם.

מארזים ייעודיים למתנות לחג

אחד היתרונות הבולטים של מארזי קרטון הוא כי ניתן בקלות להזמין מארזים בכל צורה, צבע והדפס שרק ניתן לחשוב עליהם. עיצוב אישי אינו כלול בדרך כלל בייקור משמעותי של המארז, במיוחד כאשר רוכשים כמות גדולה יחסית. כך, אם אתם למשל בעלי חברה ומכינים שי לחג עבור העובדים, הספקים והלקוחות שלכם, אתם יכולים להתחיל בלבחור בדיוק את תכולת המתנה שאתם רוצים (בקבוק יין, ממתקים מסוימים, צנצנת דבש קטנה, קישוטים ועוד) ואז להזמין מארז בהתאמה אישית אשר יהיה מותאם בדיוק לחבילה שאתם רוצים להעניק.

ניתן להזמין כיום כאמור אריזות קרטון בכל צורה על פי עיצוב אישי שלכם, וניתן לקבוע גם את הצבע וההדפס שיהיה על גבי הקרטון – ברכת שנה טובה, לוגו של החברה שלכם, תמונה או ציור מסוימים וכל דבר אחר העולה על רוחכת. כך, אתם מבטיחים מתנה משובחת ובעלת גוון אישי וחגיגי.

מארז אלגנטי מצד אחד, פשוט וידידותי לסביבה מצד שני

מארזי קרטונים שונים הם פתרון מתבקש לתקופת החגים מפני שהם מתאפיינים בכמה תכונות רלבנטיות שונות. דיברנו כבר על ההתאמה האישית לצרכיכם שניתן לבצע כאשר מזמינים פתרונות אריזה מקרטון, התאמה אשר הופכת את האריזות לאלגנטיות ואפילו יוקרתיות במקרים מסוימים. מן הצד השני, ניתן לסמן את מארזי הקרטונים השונים גם כפתרון האקולוגי והידידותי לסביבה, ואפילו כאחת האפשרויות הזולות העומדות בפניכם.

קרטון הוא כמובן חומר שמתכלה לחלוטין ולכן נחשב כידידותי לסביבה, ואף ניתן למחזור בקלות. בנוסף, מחירו אינו גבוה במיוחד מפני שמדובר בחומר פשוט, אשר הרבה פעמים גם מוחזר משימושים קודמים בעברו.

היתרונות הללו באים לכדי ביטוי גם כאשר אתם מזמינים כמויות גדולות של מארזים, למשל עבור בני משפחה וחברים רבים, או עבור ארגון מסוים הכולל עובדים רבים. אז, יתרונות כמו ידידותיות לסביבה ומחיר זול יחסית, הופכים משמעותיים וגדולים הרבה יותר.

לסיכום –מארזי קרטונים כמתנות לחגים– הפתרון המתבקש והטוב ביותר מכל בחינה אפשרית.

שיהיה חג שמח!

גלילה למעלה