לאנצ בוקס לקראת תחילת הלימודים

שנת הלימודים נמצאת בתחילתה, ואנחנו מחפשים אחר דרכים מעניינות להפוך את יומם של ילדינו בבית הספר למעניינים ומהנים יותר. בין אם מדובר בילדים קטנים בגן או בבית הספר היסודי, בתלמידי תיכון או אפילו בסטודנטים באוניברסיטה הדואגים לעצמם, ארוחת הצהריים הינה מרכיב חשוב של היום אשר מעניין את כולם באשר הם. קופסת \”לאנצ\’ בוקס\” אותה אנו שולחים עם הילדים (או לוקחים בעצמנו) ללימודים יכולה לעשות את ההבדל בין עוד יום בכיתה לבין יום מהנה ונחמד.

חשיבותה של ארוחת הצהריים והאריזות בהן אנו אורזים אותה

אף אמא לילדים קטנים לא צריכה הסברים נוספים בדבר חשיבותה של ארוחת הצהריים במסגרת יום הלימודים, אך רבים מאיתנו נוטים לזלזל בסוגיה זו, במיוחד כאשר אנחנו יוצאים בעצמנו ללימודים בבוקר ואין לנו יותר מדי זמן להתכונן ולהכין. ארוחת הצהריים באמצע יום הלימודים נותנת לנו (או לילדים שלנו) אנרגיה רבה ומסייעת ללמוד טוב יותר ולהתרכז ביתר הצלחה.

על מנת לארוז בצורה טובה ואטרקטיבית את ארוחת הצהריים (במקרה של ילדים קיימת חשיבות רבה לצורת האריזה עצמה), אנחנו מציעים אריזות קרטון ייחודיות אשר שומרות על האוכל טרי וטעים לאורך כמה שעות. ניתן למצוא כיום סוגים רבים ושונים של קרטונים המיועדים ספציפית לאריזת אוכל, ומיועדים לשמור על הטריות וכד\’ במיוחד למטרה ספציפית זו.

כאמור, במקרה של ילדים זה בכלל לא ברור מאליו שנצליח לשכנע אותם לקחת וגם לאכול את ארוחת הצהריים שלהם. כל זוג הורים לילדים קטנים יודע עד כמה קשה ומתסכל יכול להיות הנושא של תזונה נכונה, כאשר לילדים יש נטייה מובהקת להעדפת ממתקים שונים ובלתי מזינים, במקום אוכל טרי או מבושל בעל ערך תזונתי אמיתי. לכן, צורת האריזה של המזון אותו נשלח איתם ללימודים יכולה להשפיע רבות מבחינה פסיכולוגית על הילדים, ולגרום להם באמת לאכול את הארוחה ששלחנו איתם, במקום להסתפק בממתקים שהם קונים בקיוסק או מקבלים מהחברים לכיתה.
אריזות קרטון פופולאריות המשמשות ילדים רבים כ”לאנצ’ בוקס” שלהם כוללות למשל הדפסים צבעוניים של הגיבורים האהובים עליהם (גיבורי קומיקס, גיבורי הפסטיגל וכד\’..) וכד\’. אך אריזות קרטון מודפסות הן רק רעיון אחד מיני רבים. ניתן להכין לילד שלכם קרטונים ססגוניים על פי תחומי העניין הספציפיים שלו, הן בהזמנה אישית מבית הדפוס והן כיצירה אישית. זה יכול להישמע חסר שחר לאנשים מסוימים, אך כל מי שיש לו ילדים יודע עד כמה אלמנטים גראפיים כמו ציורים או הדפסים על האריזה יכולים לשנות את רמת העניין של הילד, ו\”למשוך\” אותו לכיוון של ה”לאנצ’ בוקס”, ובכך בעצם להעלות משמעותית את הסיכוי לכך שהוא יאכל את האוכל שהכנו לו במהלך יום הלימודים.

בקיצור, אריזות לאנצ’ בוקס מושקעת ומודפסת יכולה להכניס הרבה עניין ליום הלימודים, וכך לגרום לילדים שלנו לאכול את מה שרצוי שיאכלו, או אפילו לגרום לנו להסתפק בכריך שהכנו לעצמנו בבוקר, במקום לקנות משהו יקר ולא כל כך בריא בקפיטריה של מוסד הלימודים…

גלילה למעלה