טיפים לבחירת ספק אריזות

כאשר אנחנו פותחים עסק כלשהו העוסק במכירה של מוצרים מוחשיים כאלו או אחרים (מוצרים אותם יש לשלוח או להעביר פיסית ללקוח), אחד הדברים הראשונים והחשובים ביותר שעלינו לעשות הוא לבחור ספקים עימם נעבוד באופן שוטף, וספציפית ספק של אריזות קרטון מתאימות (לפחות עבור מוצרים הנמכרים באריזות קרטון, כלומר – רוב המוצרים..). בדיוק כפי שכאשר מקימים אתר אינטרנט בעברית אחד הדברים הראשונים עליהם יש לחשוב הוא קניית דומיין בעברית, כך במקרה של עסק המשווק מוצרים מוחשיים שונים נצטרך ספק אריזות קרטון שיהיה אמין ומקצועי.
אז מהם למעשה הפרמטרים השונים שעלינו לבחון ולשים אליהם לב בבואנו לבחור ספק טוב של אריזות קרטון (או כל אריזה אחרת לצורך העניין…)?

עבודה עם ספק טוב – חשובה ביותר

מציאת ספק אריזות טוב היא חשובה וקריטית לתפקוד והתקדמות העסק שלנו בדיוק כפי שקניית דומיין טוב היא קריטית להצלחת אתר האינטרנט שלנו. לכן, בדיוק כפי שנחפש דומיין בעברית שיהיה אטרקטיבי ומושך, כך נחפש ספק אריזות שיהיה הכי מקצועי שאפשר ויעזור לנו לקדם את העסק שלנו במקום לעכב אותנו.

אחד הדברים החשובים ביותר בספק אריזות הוא כמובן ההתחייבות לעמידה בלוחות זמנים. בעולם בדרך כלל אף פעם לא ניתן להיות בטוחים במאה אחוזים שכל מה שאנחנו מזמינים יגיע בזמן, אבל אנחנו חייבים להשיג ספק שלפחות יוכל לעמוד בזמנים ברוב המכריע של המקרים, כאשר במקרים בהם הוא מאחר אנחנו נדע כי מדובר באמת במקרה חריג, וכי הוא עשה הכל על מנת לא לחרוג מלוח הזמנים שנקבע.
אפילו עיכובים קטנים מצד ספק האריזות שלכם יכולים לעלות לעסק שלכם הרבה מאוד כסף, ולכן חשוב מאוד שתמצאו ספק אמין ומקצועי בעל יכולת לעמוד בכמויות גדולות ובזמנים צפופים. אתם צריכים להיות מסוגלים לישון בשקט בלילה בידיעה כי אם מחר פתאום תקבלו הזמנה ענקית במפתיע, היא לא תלך לכם לאיבוד בגלל שספק כזה או אחר לא עמד בזמנים ועיכב אתכם.

מלבד לנושא העמידה בכמויות ובזמנים, כמובן שחשוב מאוד לדאוג כי אתם עובדים עם ספק אריזות שנותן לכם מחיר אטרקטיבי. בעלי עסקים מתחילים רבים נוטים להפחית מערכו הכלכלי של נושא האריזות, שכן אריזה בודדת עולה כמה אגורות בלבד. עם זאת, כאש מחשבים את ההוצאות על אריזות לאורך זמן מגלים כי הכמויות מצטברות לכדי מספרים גדולים, וההוצאה הכוללת הופכת להיות משמעותית. לכן, ספק אריזות אשר נותן לכם מחיר טוב יותר מהמתחרים, אפילו בכמה אגורות בודדות, מציע לכם למעשה הזדמנות לקצץ בהוצאות לטווח ארוך באופן משמעותי.

מחיר ואמינות מקצועית (מבחינה לוחות זמנים, עמידה בכמויות ובהתראות קצרות וכד\’..) הם הפרמטרים החשובים ביותר בעת מציאת ספק אריזות, כמו גם אמינות אישית שתאפשר יחסי עבודה תקינים. דאגו לכל זה, ותעניקו לעסק שלכם יציבות נוספת…

גלילה למעלה