בתקופת הקורונה נדרשת יצירתיות עסקית ושיווקית

תקופת הקורונה היא ללא ספק תקופה יוצאת דופן וחסרת תקדים מבחינות רבות ושונות. בכל הנוגע לעולם העסקי, נאלצים אינספור בתי עסק לשנות את האסטרטגיה ודרכי הפעולה שלהם בתקופה זו על מנת לשרוד אותה, ולהצליח להשאיר את הראש מעל המים. לשם כך נדרשת יצירתיות עסקית ושיווקית רבה.

בתור בעלי או מנהלי עסקים, כמו גם בתור אנשי השיווק המנסים לקדם את העסק דווקא בתקופה מאתגרת זו על מנת שלא יאבד את מצבת לקוחותיו ואף יוכל להרחיב אותה, כדאי לנקוט בשיטות יצירתיות שונות. להלן שתיים מהדרכים בהן ניתן להמשיך לשווק ולקדם את בית העסק, גם ודווקא בזמן הבלתי שגרתי של משבר הקורונה –

מוצרים לקידום מכירות – גם כשאין אירועים עסקיים

דרך ראשונה מומלצת להמשך קידום ושיווק בית העסק היא דרך שעסקים רבים בוחרים לזנוח בתקופה זו, אך לא תמיד זה מוצדק. הכוונה היא למוצרי קדם – מוצרים לקידום מכירות, אשר מחולקים בדרך כלל בחינם למשתתפים באירועים וכנסים עסקיים ומקצועיים בתחום בו פועל אותו בית עסק. מוצרים כמו פד לעכבר המחשב, יומן שנתי או מחברות ספירלה – מוצרים שימושיים ויומיומיים בהם משתמש כמעט כל אחד מאיתנו, המחולקים בחינם ונושאים את הלוגו של בית העסק יחד עם עוד כמה פרטי מידע שיווקיים.
הסיבה לכך שמרבית בתי העסק שהשתמשו במוצרי קדם בעבר הפסיקו להשתמש בהם בתקופת הקורונה היא ברורה מאליה – בעוד מוצרים אלו מחולקים לרוב באירועים עסקיים שונים, אלו נפסקו לחלוטין בחודשים האחרונים, יחד עם כל שאר האירועים החברתיים באשר הם.
אך העובדה כי כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים מרובי משתתפים אינם נערכים בינתיים בישראל (ובמרבית העולם) אינה אומרת כי לא ניתן להשתמש יותר בכלי שיווקי זה. ניתן לחלק מוצרי קדם בדרכים שונות וביצירתיות ובמקומות שונים וכך להמשיך ולהגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי הולך ומתרחב, גם כאשר תחום האירועים העסקיים עדיין לא חזר לפעילות סדירה.

אריזות קרטון ממותגות

כלי זה צריך להיות בשימוש בכל עסק יצרני, עם או בלי קשר למשבר הקורונה. באמצעות מיתוג של אריזות הקרטון בהם עושה בית העסק שימוש על מנת לשלוח ולמכור את מוצריו ללקוחות, ניתן להרוויח שטח פרסום ושיווק יקר ערך, אשר נוסע ברחבי המדינה והעולם ומייצג את העסק שלנו בכל מקום אליו הוא מגיע.
התהליך של עיצוב ומיתוג אריזות קרטון הוא כיום מהיר, פשוט, קל וזול הרבה יותר מאשר בעבר, מה שהופך כלי זה לנגיש ואטרקטיבי ביותר עבור כל בית עסק באשר הוא.
כאמור, גם לאחר שמשבר הקורונה יחלוף והחיים יחזרו לשגרתם הרגילה, עדיין שווה ומשתלם לכל עסק לעבוד עם אריזות קרטון ממותגות (אשר ממותגות ספציפית עבור אותו בית עסק, כמובן…) וייעודיות עבור כל אחד ממוצריו השונים.

גלילה למעלה