אריזת הבית בלחץ

הודיעו לכם על פינוי מיידי מהדירה? קיבלתם עבודה בחו\”ל ויש לכם רק מספר ימים להתארגן? או אולי אתם משדרגים את החנות שלכם ואורזים את הכל שלא יישבר ויתלכלך? אריזת הבית, או העסק בלחץ, כשמה, מלחיצה מאד, ודורשת מהירות שיא באריזה. מרוב לחץ מתחילים להתבלבל, לא יודעים להתאים את סוג האריזה לפריט, ויתרה מכך, לא תמיד מודעים למגוון הרב והרחב של קרטונים לאריזה, המתאימים לכל גודל, מצב ומוצר.

מפלס הלחץ יורד- אריזות קרטון מגוונות 

כיום ניתן למצוא קרטונים בגדלים סוגים וצורות שונות. למעשה, קרטון, שהוא ידידותי לסביבה, קל לנשיאה, מתכלה בקלות וניתן למחזור, גם עלותו אינה יקרה במיוחד, ומומלץ מאד לעשות בו שימוש. כשאורזים בלחץ קיים החשש כי פריט זה או אחר ילך לאיבוד או חלילה יישבר ויינזק. לצורך כך, קיימות אריזות של קרטון גלי או דופלקס, המשמשים לאריזות של פריטים עדינים ושבירים במיוחד. באופן זה, גם אם אתם בלחץ, תדעו כי לפחות האריזה עושה את העבודה.

ממהרים לסיים 

היתרון הבולט באריזות באמצעות קרטונים לאריזה הוא, בנוסף למגוון הרב הקיים, גם נוחות השימוש והאריזה. פותחים ארגז או קופסת קרטון, מניחים את הדורש הכנסה, וסוגרים בקלות. כיום, עם השימוש ההולך וגובר בקרטונים למיניהם כמו קופסאות קרטון למתנות, קרטונים עם הדפס אישי וכדומה, עושה רושם כי באמת השמים הם הגבול בתחום זה.

שביר אך לא נשבר 

יתרון נוסף של אריזות קרטון בהתאמה אישית הוא הידיעה כי הפריט שארזתם לא\” מתנדנד\” בתוך האריזה. באופן זה הוא נשאר בשלמותו, מחוזק, והקופסה היא בדיוק במידה המבוקשת. ואם מצות שבירות נארזות בקופסת קרטון מבלי שיאונה להן דבר, על אחת כמה וכמה אריזות של מוצרים קשיחים יותר.

אריזות- מלחץ ועד עיצוב אישי 

אם אתם אורזים את הבית בלחץ, קרטונים לאריזה למעבר דירה  יסייעו לכם לסיים את עבודת האריזה בזמן שיא. תוכלו לארוז מוצרי חשמל גדולים כקטנים, צלחות וכלי אוכל שבירים באריזות קרטון גלי, אריזות קטנות לפיצ’יפקס, ועוד. אם חשובה לכם גם אריזת פריטים גדולים במיוחד, חשוב שתדעו כי קיימים קרטוני אריזה גם בגודל מקרר או מכונת כביסה.

בשנים האחרונות מקצוע העיצוב התעשייתי הולך ותופס תאוצה רבה. המדובר הוא בשימוש באמצעים שניתן למחזרם, ידידותיים וזולים, ולהפוך אותם לאריזות שי יפיפיות, ואף בטוחות מבחינת שמירה על התכולה. כיום ניתן למצוא קופסאות קרטון במגוון עיצובים וצבעים מרהיבים, העושים חשק לשמור על הקופסה ולא רק על הפריט שבתוכה. מעבר ליופי שמוע היום בענף אריזות הקרטון, קיים כמובן האלמנט הבטיחותי, השומר על המוצר במלואו, גם אם עבר טלטלות שונות, כמו במקרים של העברת דירה או הזזת הקרטונים מצד אחד בחדר, למשנהו. אם יש אריזה שהיא נוחה, מהירה ואפקטיבית, הלא זו ללא כל צל של ספק אריזת קרטון.

גלילה למעלה