אריזות קרטון – מדברות יותר לליבו של הלקוח

במסגרת הסביבה העסקית התחרותית כל כך בה פועלים כיום עסקים, מנהלי השיווק והמכירות מחפשים ללא הרף אחר אמצעים כאלו ואחרים לתפוס את תשומת ליבו של הלקוח, ולשכנע אותו לקנות ממוצרי החברה ולא את מוצריה של התחרות השונות. על מנת להשיג מטרה זו נוקטים אנשי השיווק והמכירות בשיטות שונות ומשונות, אשר מטרתן היא אחת ויחידה – לשבות את ליבו של הלקוח.
בעוד מרבית החברות מעדיפות לנסות ולהשיג מטרה זו על ידי מבצעים שונים, פרסומות בלי סוף באמצעי התקשורת או פרסום מסוג אחר, מעט מאוד חברות נוטות לייחס לאריזות בהן מגיעים המוצרים את החשיבות המגיעה להם בהקשר של שיווק ו\”השגת\” לקוחות רבים. החשיבות הזו של האריזות בהן נמכרים המוצרים היא גדולה במיוחד במקרה של מוצרי מדף שונים, כאלו הנמכרים על מדפים בחנויות שונות, בין אם בסופרמרקט או בחנות מתנות. אז היתרון של אריזה ראויה הוא ברור. אבל בפועל, אריזות מעוצבות מסייעות למכירת המוצר אפילו כאשר מדברים על מוצרים שאינם מוחשיים, כלומר – המוצר עצמו אינו נמצא באריזה.
כך, לאחרונה חילק בית ספר לאומנויות אריזות קרטון צבעוניות וססגוניות לאלפי בתים ועוברי אורח ברחוב, אריזות אשר משכו את תשומת ליבם של כל מי שקיבלו אותן, וגרמו להם להתעניין במוצר הנמכר עצמו. כך, לימודי צילום ואומנות וקורסי צילום שונים נמכרו על ידי שימוש באריזות קרטון מעוצבות. האריזות עצמן שימשו כאן כמובן חלק מכריע ממערך השיווק של המוצר הנמכר, שכן אם לא אז כלל לא היה טעם להכין אותן…

לימודי צילום או קורסי צילום ואומנות אינם הדוגמה היחידה – ניתן למצוא אינספור שירותים שונים אשר נמכרים ומשווקים כדרך קבע באמצעות אריזות מוחשיות. אך הנקודה כאן היא שונה – לאחר שהבנתם את הפוטנציאל העצום הטמון באריזות מעוצבות וססגוניות, נותרת השאלה – באיזה סוג אריזות הכי כדאי לבחור?
בהקשר זה מובן כי האריזות הטובות ביותר, אלו אשר מדברות ביותר לליבו של הלקוח, הן אריזות קרטון, וזאת מכמה סיבות –
קודם כל, אריזות קרטון הן אריזות טבעיות, מחומר ממוחזר ובר מחזור. נושא זה לא רק חשוב מאוד לכולנו שכן שמירה על איכות הסביבה היא מטרה המשותפת לכל בני האדם, הוא גם נושא שחשוב מאוד ללקוחות שלנו, לא משנה בכלל איזה עסק יש לנו. במקום אריזות פלסטיק מסורבלות שאחר כך מזהמות את העולם למשך מאות שנים, אריזות קרטון משדרות ללקוח מסר שונה לגמרי, ירוק וידידותי לסביבה מטבעו.
מלבד לכל נושא איכות הסביבה, אריזות קרטון ניתן לעצב בכל גודל, צורה או עיצוב שרק ניתן לחשוב עליו. כך, תוכלו לעצב אריזת קרטון ייחודית למוצר שלכם, במחירים סבירים ונמוכים ובתועלת מקסימאלית.

נראה כי אריזות קרטון מדברות יותר לליבם של מרבית הלקוחות, אולי מפני שהן מזכירות להם משהו ישן וטוב.אריזות קרטון הן כיום האמצעי הטוב ביותר למכור ולשווק בו מוצרים, בין אם אתם מוכרים מזון מהיר, ציוד משרדי או אפילו לימודי צילום…

גלילה למעלה