אריזות קרטון – לכל מוצר ובכל גודל

אריזות קרטון משמשות מזה שנים רבות כאמצעי הנוח והטוב ביותר לאריזה, שיווק ומכירה של מוצרים רבים ושונים, מכל הוגים ומכל הגדלים. היתרונות של שימוש באריזות קרטון הן רבות ומגוונות, מה שהביא אינספור חברות עסקיות מתחומים שונים להשתמש בשיטה זו לאריזה, שיווק ומשלוח המוצרים שלהם. כפי שניתן לראות ברשימת הלקוחות שלנו, בין חברות אלו ניתן למצוא בנקים מסחריים, חברות לשיווק מזון, חברות תרופות, יצרני טקסטיל, מפעלי דפוס, מפעלי כימיקלים, מסעדות וחברות למזון מהיר ועוד. הרשימה לא נגמרת, פשוט מפני שאריזות הקרטון הן פיתרון מוצלח ואטרקטיבי עבור כמעט כל מוצר שהוא – החל ממוצרים סטנדרטיים כמוגופי תאורה לבית או ביגוד, דרך מוצרים דינאמיים דוגמת מזון מהיר המסופק במשלוח לבית הלקוח, ועד למוצרים גדולים ותעשייתיים דוגמת תנור תעשייתי או מקרר. עבור כמעט כל מוצר עליו ניתן לחשוב, מכל סוג ובכל גודל, אריזות קרטון הן הפתרון היעיל והטוב ביותר.

בין אם המוצר שאנחנו מוכרים זה גופי תאורה, מזון מהיר, תרופות או מתנות, קרטונים לאריזה מותאמות אישית מציעות לנו יתרונות שונים ורבים. ראשית כל,קרטון הוא חומר אשר ניתן למחזור – יתרון עצום כאשר מדובר באינספור אריזות שונות או באריזות ענקיות כמו אלו של מקררים או תנורים תעשייתיים. יכולת המחזור של אריזות הקרטון מהווה יתרון משמעותי בשני תחומים נפרדים – ראשית כל, מדובר בתרומה סביבתית עצומה – נושא שכמעט כל חברה מסחרית וכל אחד ואחת מאיתנו מודעים לו כיום. שנית כל, מדובר בחיסכון כספי עצום, ולכן ביתרון מהותי לחברה עצמה. שימוש חוזר ומחזור של אלפי ומיליוני אריזות קרטון שונות יכול לחסוך במצטבר אלפי ואף מיליוני שקלים בשנה – תלוי בגודל החברה ובתחום הפעילות. כאשר משווים את זה לשימוש במיליוני אריזות פלסטיק שונות אשר אינן מתכלות וגם תהליך המחזור שלהן יקר ומסובך יותר מזה של קרטון, מקבלים שהבחירה הטבעית באריזות קרטון היא מתבקשת מאליה.

מלבד ליכולת למחזר קרטונים לאריזה, קיימים יתרונות נוספים לדרך השיווק והאריזה הזו. על אריזות הקרטון ניתן לצייר ולעצב מה שרוצים, וכך להשתמש באריזה לא רק לצורך הכלת המוצר ושליחתו ללקוח או למדפים בחנויות, אלא גם לצורך שיווק המוצר ו/או החברה המייצרת ומשווקת אותו. ניתן להעביר ללקוחות ולעוברים והשווים אינפורמציה רבה על גבי אריזות הקרטון, בדרך מקורית ומעוצבת ובעיצוב אישי.

אריזות קרטון מהוות אמצעי אולטימטיבי לאריזה, שיווק וגם פרסום המוצר והחברה המייצרת. מדובר בפיתרון מושלם אשר מתאים פחות או יותר לכל מוצר שרק ניתן להעלות על הדעת, בכל גודל ובכל צורה. לכן, אריזות קרטון משמשות מזה שנים רבות חברות ועסקים מכל התחומים האפשריים. במידה ואתם נמצאים בשלבי ההקמה והתכנון של עסק כזה או אחר, נסו את אריזות הקרטון המעוצבות אישית שלנו לשיווק המוצרים שלכם. אתם לא תתאכזבו…

גלילה למעלה