אריזות קרטון עוטפות את החג

כאשר חג הפסח מתקרב, ואנחנו שוב קונים מתנות לפסח, בין אם זה למשפחה שלנו, לחברים, או לעובדים שלנו, רובנו לא חושבים על דבר אחד קטן – אריזות מתנה. כן, ממש כך. רובנו \”שוברים את הראש\” לגבי  המתנה שאנחנו נקנה, על הקונספט שלה, ועל כמה היא תעלה ואם כדאי לרכוש במבצע או לא במבצע, מה מקבל המתנה יחשוב עלינו, ואם הוא יאהב או לא יאהב – עש שבסוף אנחנו שוכחים שצריך גם לשמור על המתנה. במרבית המקרים, המתנות הן שבירות, או לפחות עדינות במידה כזו, שרצוי לשמור עליהן כך שלא ייפגמו או יתקלקלו. איך עושים את זה?

פתרונות האריזה הבטוחים ביותר

תתפלאו, אבל הפתרון של אריזות קרטון, שנשמע לחלקנו זול, שלא לומר יומיומי ומשעמם, הוא אחד מהפתרונות המובילים ביותר בעולם האריזה. יתכן שלכם כל מושג האריזה נשמע פשוט וסתמי, אבל האמת היא שקיימת תורה מורכבת מאד, של כיצד יש לארוז מוצר בצורה הנכונה כך שלא ייפגם. יודגש שאריזה נכונה לכל סוגי המתנות: לא משנה אם קניתם מתנות לידה לאחותכם שילדה לא מזמן, אם קניתם בקבוק יין לעובדים שלכם, או סט של ריבות עבור חמותכם – חשוב מאד לבצע אריזה כמו שצריך. אריזות הקרטון מטבען מגינות על המוצר שבתוכן – מספיק לחשוב על הביצים שבתוך האריזות קרטון כדי להבין את הקונספט. כאן חשוב להגיד, שיכול להיות שאתם חושבים שלהעניק מתנות לידה או סט ריבות בתוך קופסת קרטון פשוטה בתור מתנות לפסח, נשמע קצת זול ולא יפה, אז לנו יש הפתעה בשבילכם.

חושבים בצורה יצירתית

אפשרות אחת שעומדת לפניכם היא לפנות אל חברות מיוחדות, שעוסקות ביצור של אריזות קרטון יצירתיות ובעלות קונספט מיוחד, כולל קונספטים מיוחדים לחגים, וכמובן לפסח עצמו. כך אתם נהנים גם מהיתרון של האריזה שמגינה על המוצר שבתוכה, וגם ממראה מיוחד ומקורי. אתם גם יכולים אפילו להיות מפתיעים יותר מזה – אריזות לחגים הן ההזדמנות שלכם לתת אמירה אישית מכם אל מקבל המתנה, ולא משנה מה רמת הקרבה שלו אליכם. האריזה היא ההזדמנות שלכם להדגיש את אותה אמירה. האם לדוגמא חשבתם פעם לכתוב את הברכה דווקא על האריזה? כך גם האריזה עצמה תישאר למזכרת. אפשר לצבוע אותה או לעטוף אותה בנייר צבעוני, וכך לגרום לה להיראות מושקעת יותר. אם יש לכם ילדים, אתם יכולים לתת להם אפילו לקשט את האריזה בעצמם, וכך גם הילדים נהנים מהחוויה של הקישוט והציור, וגם אתם ומקבל המתנה נהנים מאריזה מושקעת ויצירתית במיוחד.

גלילה למעלה