אריזות קרטון מעוצבות

עולם המסחר במוצרים ושירותים שונים הוא כיום עולם סבוך ועשיר, המתאפיין יותר מכל ברמת תחרות גבוהה. כמעט בכל ענף עליו רק ניתן לחשוב פועלים אינספור יצרנים וספקים של אותו מוצר בדיוק, ולכן התחרות ביניהם היא תמיד חזקה. תחרות זו היא חזקה במיוחד במוצרים \”סטנדרטיים\” יחסית, שכן כמה שהמוצר פחות מיוחד ויוצא דופן, כך סביר להניח שיותר חברות מוכרות ומשווקות אותו.
זו הסיבה לכך שעולם השיווק והפרסום בימינו הוא כל כך מפותח – כולם רוצים לייחד את המוצר שלהם על מנת שכמה שיותר לקוחות ירצו לקנות אותו.
אחת הדרכים הטובות והמתבקשות ביותר לשווק ולפרסם מוצר היא פשוט באמצעות האריזה בה הוא מגיע. אריזה זו היא הדבר הראשון שהלקוח רואה בחנות, ולכן המראה הכללי והפרטים המופיעים על האריזה הינם בעלי חשיבות עליונה.

אריזות שיווקיות – קולאז’ תמונות, הדפסה על קנבס או אריזת קרטון מעוצבת

כאמור, כיום ניתן למצוא בכל חנות כמעט אינספור דוגמאות לאריזות מעוצבות ומקוריות אשר משווקות באופן בולט לעין את המוצר שהן מכילות. אנשי שיווק ופרסום רבים מקדישים ימים ולילות רבים על מנת לחשוב על אריזות חדשות, מקוריות ומעניינות במיוחד, אשר יעניקו למוצר אותו הן מכילות יתרון שיווקי מסוים.
כך, ניתן למצוא אריזות המכילות קולאז’ תמונות הקשורות למוצר או לתחום אליו הוא משתייך, אריזות קרטון מעוצבות ומלאות במידע שיווקי ופרסומי אודות המוצר ועוד רעיונות רבים הבאים לכדי ביטוי באריזות מיוחדות ומעניינות במיוחד, אשר מיועדות בראש ובראשונה ללכוד את עינו של הלקוח.
בנוסף, קיימים מוצרים רבים אשר נמכרים באריזות יוצאות דופן ומיוחדות, כאלו שלא הייתם מצפים שיכילו מוצרים כאלו, ושוב – הכל במטרה להתייחד ולתפוס את הלקוחות. כך למשל, מוצרים מסוימים נארזים באריזות בד המעוטרות בציורים או תמונות שונות. אריזות אלו נוצרות בשיטה מקורית של הדפסה על קנבס שיטה אשר מייקרת את מחיר האריזה בצורה משמעותית, אבל כנראה שהן שוות את זה מפני שהן מחזירות את הכסף על ידי תרומה משמעותית לכמות המכירות.
אריזות מפורסמות ומוכרות במיוחד הן אריזות השוקולדים של המותג “מקס ברנר”. שוקולדים אלו נמכרים למעשה בקופסאות פח קטנות ומעוצבות אשר הפכו להיות מהאריזות המפורסמות והמבוקשות ביותר שיש.

באופן דומה, ניתן למצוא אינספור דוגמאות נוספות למוצרים שונים אשר התפרסמו בין היתר בזכות האריזות שלהם, אריזות אשר עזרו באופן מובהק להחדרת המותג ולשגשוגו. במידה ואתם מייצרים, משווקים או מוכרים מוצר כזה או אחר, חשוב מאוד שתבינו ותפנימו כמה שיותר מהר את החשיבות העצומה של האריזות, והתפקיד המרכזי של האריזה במיצוב ומיתוג המוצר. על ידי עיצוב אריזה מתאימה, מקורית ומעניינת מספיק, אתם יכולים לא רק להגדיל את כמות המכירות מאותו מוצר, אלא גם ממש להפוך אותו למותג מצליח, אייקון כזה או אחר…

גלילה למעלה