אריזות קרטון ממותגות – בזמן הקורונה יותר מתמיד

משבר הקורונה חסר התקדים אשר את השפעותיו רובנו עדיין חווים הביא להתנהלות שונה מהרגיל במגוון רחב של תחומי החיים, כמו גם להשפעות עמוקות ובלתי צפויות על תחומי מסחר רבים. עלייתם של משלוחי המזון ומשלוחי מוצרים בכלל מאותת לעסקים כי שימוש באריזות קרטון ממותגות ובמוצרי קידום מכירות ייעודיים הוא משתלם וכדאי כיום יותר מתמיד.

השימוש באריזות קרטון ממותגות הוא נפוץ ביותר בעולם ובארץ מזה שנים רבות, בין השאר מפני שמדובר בשילוב בין אריזות איכותיות, עמידות וידידותיות לסביבה, לבין פלטפורמה לשיווק ומיתוג העסק לכל דבר ועניין. עכשיו, כאשר במשך חודשים ארוכים כל המסעדות ומקומות ממכר המזון המוכן סגורים לקבלת קהל, המעבר הנרחב לשימוש במשלוחים הופך את אותן אריזות קרטון לפתרון מתבקש ויעיל אפילו עוד יותר.

להסתגל למצב הנוכחי ולהפיק ממנו את המיטב – אריזות קרטון ממותגות

אחת ההשפעות הנפוצות והמובנות ביותר על בעלי עסקים, וספציפית עסקי מזון, בתקופת הקורונה היא פשוט הלם – בעלי עסקים רבים אינם יודעים כיצד להתמודד עם המצב, ועסקים רבים אכן קורסים או נמצאים בסכנת קריסה. עם זאת, בעלי עסקים רבים דווקא מנסים להתמודד עם המצב בדרכים יצירתיות, ואחד מדרכי הפעולה החשובות ביותר היא מעבר יעיל ככל הניתן למשלוחים. עסקים אשר מבצעים משלוחים כחלק מאופן פעולתם השוטפת בזמני שגרה מרחיבים את היקף המשלוחים (בתקופות מסוימות מדובר גם במאה אחוזים מסך המכירות של עסקים רבים, אשר אינם מורשים למכור באף דרך אחרת), ובתי עסק שלא מבצעים משלוחים בדרך כלל מבינים כי זוהי הדרך היחידה בה יוכלו להמשיך להכניס כסף ולשרוד את תקופת המשבר.
ואכן, הרחבת היקף המשלוחים מהווה דרך מרכזית ויעילה להתמודד עם המצב, אך גם כאן ניתן להפיק יותר מהמצב – במקום לשלוח את המוצרים באריזות קרטון חלקות וגנריות, ניתן להזמין ולייצר בתוך פרק זמן קצר ביותר אריזות קרטון ממותגות ספציפית עבור אותו בית עסק, וכך להפוך את מערך המשלוחים גם למערך שיווק לכל דבר ועניין.

אריזות למשלוחים המשמשות כמוצרים לקידום מכירות

מה הופך את השימוש באריזות קרטון ממותגות ליעיל ומשתלם כל כך עבור בתי עסק המתבססים בימים אלו על משלוחים? ובכן, אריזות קרטון ממותגות יכולות לשמש בפועל בדיוק כמו מוצרים לקידום מכירות, אותם מעניקים ללקוחות בכנסים עסקיים למשל. בעוד כנסים עסקיים ומקצועיים אינם מתקיימים בימים אלו, גם השימוש במוצרי קידום מכירות מצריך חשיבה יצירתית יותר, וגם כאן ניתן להשתמש במערך המשלוחים של העסק. אריזות הקרטון הממותגות, אשר מציגות את בית העסק בצורה ברורה ושיווקית ומכילות פרטי אינפורמציה אשר חשובים לצורך השיווק והקידום של העסק, יכולות למלא במובן מסוים בדיוק את אותו התפקיד כמו מוצרי קידום מכירות. בנוסף, ניתן גם להוסיף מוצרים אלו לאריזת המשלוח וכך להביא את מוצרי הקד\”ם עד לביתו של הלקוח עצמו. כל זה יכול לסייע לעסק לשווק את עצמו ולהצליח לשרוד את התקופה המאתגרת הנוכחית.

לחצו כאן וצפו בכל המוצרים שלנו

גלילה למעלה