אריזות קרטון ללימודים וקורסים

עולם הלימודים בישראל הוא עולם עשיר ומגוון מאוד, המציע לסטודנטים בכל הגילאים מגוון עצום וחסר תקדים של מסלולי לימודים באינספור מכללות, אוניברסיטאות, בתי ספר מקצועיים ומוסדות לימודים אחרים ושונים. כאשר המגוון הקיים בשוק הינו גדול כל כך, וכל מוסד לימודים מפרסם ללא הרף את עצמו ואת מסלולי הלימוד הייחודיים שהוא מציע, חייב מי שמעוניין לשרוד ולהישאר בעניינים לשווק בעצמו ולדאוג לכך שסטודנטים רבים יבחרו ללמוד אצלו.
כאשר ערוצי השיווק והפרסום העיקריים והמתבקשים כבר נמצאים בשימו (טלוויזיה, רדיו, עיתונים, שלטי חוצות וכד’..), חייב כל מוסד לימודים להמציא את עצמו מחדש מבחינה שיווקית על מנת לעמוד בתחרות. הפתרון שאנחנו מציעים כאן הוא בפשטות – אריזות קרטון ייחודיות ומעוצבות, בהן ניתן למצוא בצורה אסתטית ומסבירת פנים את כל החומר ההסברתי הנחוץ, כאשר במקרים מסוימים ניתן לעצב את אותן אריזות קרטון כך שיתאפיינו גם במגוון שימושים נוספים – מעין גימיק שיווקי מוצלח וידוע.

כל החומר הרלבנטי ועוד באריזות הקרטון

על מנת להבין כיצד ניתן להשתמש באריזות קרטון ייחודיות ומעוצבות לצורך שיווק וקידום של מוסד לימודים מסוים, ניקח לדוגמה יום פתוח כזה או אחר, בו מציגים מספר רב של מוסדות לימודים ו/או מסלולי לימודים רבים, דוגמת היום הפתוח לחיילים משוחררים הנערך מדי שנה ומושך אליו אלפי צעירים וצעירות המחפשים את המשך דרכם בחיים ובעולם הלימודים.
נניח ואנחנו בעליו של מוסד לימודים קטן ועלום שם, המתמחה לצורך העניין בלימודי קעקועים (או כל תחום אלטרנטיבי ובלתי שגרתי אחר…). עכשיו, חישבו על כך שאנחנו חייבים להתבלט מבין אלפי דוכנים, אשר כל אחד מהם תופס קצת מתשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים המגיעים ליריד בשלל שיטות שונות ומשונות. על ידי אריזות קרטון מעוצבות וצבעוניות המכילות את כל המידע הרלוונטי והמעניין אודות קעקועים ולימודי קעקועים באופן כללי, נוכל בוודאי למשוך את תשומת ליבם של כמה וכמה צעירים אשר יעברו דרכנו. אריזת קרטון תבטיח כי הם ייקחו איתם את המידע הביתה, כאשר במידה ונכין את אותה אריזה בצורה מעניינת ואטרקטיבית מספיק, אף אחד לא ירצה לזרוק אותה מיד לפח (כמו שעושים בדרך כלל עם מרבית העלונים הפשוטים מנייר המחולקים במקרים כאלו…).

הרעיון של אריזות קרטונים מעוצבות וייחודיות מעניק יתרון משמעותי לכל תחום לימודים אותו תבחרו לפרסם בצורה זו. כאשר האריזה בה מכניסים את כל התמונות, העלונים ופרטי המידע השונים, הינה מעוצבת ומושכת את העין בעצמה ולא רק מהווה כלי קיבול, היתרון שלכם כמפרסמים הוא עצום בכל צורה בה בוחרים להסתכל על זה. כאמור, בתחום הלימודים כיום, כמו גם בכל תחום אחר, תהיו חייבים כל יתרון מסוג זה שאתם רק יכולים להשיג.

גלילה למעלה