« חזור אחורה

מושגי יסוד

א ב ג ד ה ו ח ט כ ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

 

א

אופסט (offset) – במסגרתה של טכניקה זו של דפוס (אשר הינה נפוצה כיום), מועברת תמונה של דיו לבלנקט היישר מפלטת האלומיניום, ואז לנייר המודפס עצמו. למעשה, לא קיים כל מגע ישיר בין הנייר המודפס לבין לבין הפלטה (פלטת האלומיניום), אשר עליה מוקרן הדף לפני שהוא מודפס. הפלטה עצמה קולטת את הדיו מגלילי הדיו אך ורק באזורים הספציפיים עליהם מוקרנת התמונה, כאשר רק שכבת מים נקלטת באזורים הריקים, שכבה אשר למעשה שומרת אזורים לא מודפסים נקיים מדיו.
כיום, טכניקה זו של דפוס הינה הנפוצה והמקובלת ביותר בקנה המידה המסחרי, בעיקר עקב האיכות הגבוהה המתקבלת בהדפסה, כמו גם שיקולי יעילות.

אינסרט (insert) – הכנסתו של תוכן בעל אופי שיווקי (דוגמת עלון פרסום וכד') לתוך מוצר מודפס (חוברת, קטלוג וכד'), לצורך שיווק וקידום מכירות של מוצר או סדרת מוצרים. כיום קיימות מכונות דפוס מסחריות רבות, בראש ובראשונה מתחום העיתונות, אשר מתאפיינות ביכולת לבצע פעולה זו באופן אוטומטי ואפילו להכניס מספר תכנים לתוך וצר דפוס אחד.

אילוסטרטור (Adobe Illustrator) – תוכנה נפוצה ופופולארית ביותר כיום של חברת אדובי, המשמשת לעיצוב ויצירת גרפיקה דו ממדית, וקטורית.

אקרובט (Acrobat Reader) – תוכנה נוספת מבית חברת אדובי, המהווה כיום למעשה סטנדרט מקובל לשיתוף של מסמכים אלקטרוניים שונים. כאשר ממירים קובץ מסוים לפורמט של אקרובט מונעים למעשה את האפשרות לשנות מסמך זה, ומבטיחים כי הוא יוצג בצורה וויזואלית הזהה למקור, על גבי כל מחשב ומחשב.

ב

בלנקט (Blanket) – גליל העשוי מגומי ומשמש להעביר דיו אל אותו גליל המחזיק את נייר הדפוס (הנייר המודפס) במסגרת דפוס אופסט. הדיו מועבר מאותו גליל אשר מחזיק את פלטת האלומיניום.
בליד (Bleed) – (ראה ערך גלישה).

ביג – סימון מיוחד ובולט על פני הקרטון, המאפשר לקפל אותו בצורה מדויקת וישרה. את ה"ביגים" יוצרים על ידי הטבעה מיוחדת, ומהווים כיום פיתרון נפוץ ומקובל בתעשיית הקופסאות והקרטונים.

בריסטול – קרטון חלק, נייר עבה.

ברקוד – קוד אופטי המשמש לזיהויים וסימונם של מוצרים שונים.

ג

גליל/צילינדר – הרכיב המשמש להעברתו של הדיו, בתוך מכונת דפוס מסוג אופסט.

גלופה (Printing Block) – תבנית בולטת של דפוס המכילה טקסט בכתב מראה. השימוש בגלופה נעשה במסגרת הדפסה טיפוגרפית.

גלישה (Bleed) – מצב הנוצר כאשר תמונה חורגת (גולשת) מעבר לגבולותיו של הנייר, בהדפסה. סימונו של ה"בליד" בקצהו של הנייר הינו לרוב כשלושה עד חמישה מילימטרים והוא משמש כסימון לאחר ההדפסה, עבור חיתוך הנייר. במידה ולאחר חיתוך הנייר התמונה עצמה אינה גולשת אל מעבר לגבול ה"בליד", ייתכן ותיוותר רצועה לבנה ודקה בקצהו של הנייר, רצועה אשר אינה מודפסת.

גיליוטינה – מכונה המשמשת לחיתוך הנייר.

גרייפר (Greifer) – רכיב מסוים במכונת הדפוס, המשמש לתפיסת הנייר (בדרך כלל על ידי טכניקה של יניקת האוויר), ומשם מעביר אותו בנבכיה של מכונת הדפוס.

גופן (פונט) – סימני כתב מסוימים ואותיות. אותם תווים שאנחנו מקלידים במחשב.

ד

דפוס – הטבעתו של דיו על חומר מסוים, דוגמת נייר.

דפוס דיגיטלי – תהליך של הדפסה במסגרתו מועבר באופן ישיר המידע מהמחשב אל הנייר, ללא כל שימוש בפלטות דפוס כאלו ואחרות או בפילם.

דפוס אופסט – (ראה ערך אופסט)

דפוס משי – שיטה מסוימת להדפסה על גבי בד או נייר, על ידי העברתו של צבע דרך רשת צפופה של חוטים, רשת עליה מצויר ציור כלשהו. במסגרת תהליך העברת הצבע מרשת החוטים אל הנייר או הבד מנוגב הצבע מחלקה העליון של הרשת וחלחול כלפי מטה. על גבי אזורים מסוימים נמרח חומר מבודד כלשהו דוגמת שעווה, על מנת למנוע את צביעתם.

דפוס רשת – (ראה ערך "דפוס משי").

דפוס סובלימציה (Dye sublimation) – תהליך של הדפסה ממוחשבת על ידי העברת הצבע באמצעות חום. ניתן למצוא כיום שיטת הדפסה זו לרוב בהדפסות של פוסטרים, כרטיסי פלסטיק או יריעות נייר שונות.

ה

הבלטה – יצירתו של שינוי של ממש בגובה פני הנייר, על ידי מכונה. דוגמה נפוצה היא הבלטת הלוגו על גבי נייר כרטיס הביקור, פעולה המעניקה לכרטיס מראה ייחודי ומהודר.

הטבעת פויל / חום – הדפסת חום המתבצעת באמצעות מכבש מיוחד, אשר בצד אחד שלו נמצאת גלופה אשר מחתימה רדיד של אלומיניום (בדרך כלל בצבע של זהב או כסף), על פני שטחו של נייר או קרטון.

היידלברג (Heidelberg) – חברה המייצרת מכונות לדפוס. כיום "היידלברג" הינה החברה המובילה בעולם בתחום זה.

הצמדה – פעולה המתארת הדבקה של נייר מסוים לקרטון עצמו, למטרת הקשחתו ועיבויו.

העתק שמש (אייריס, Proof) – שימוש במדפסת צבע מיוחדת לצורך הגהות צבע עבור המוצר הסופי, הנעשה כבר בשלב ראשוני (שלב של "קדם דפוס"). העתק שמש מספק ללקוח את האפשרות לראות ולהתרשם כיצד צפויים להיראות צבעי ההדפסה, וזאת עוד לפני שירד המוצר לדפוס. יש לציין, כי עלולה להיות סטייה של עד כ 7% בין דוגמת ה Proof לבין המוצר הסופי והמוגמר, זה המודפס במכונת הדפוס.

ו

ואקום, אריזת – (ראה ערך "שרינק").

ויניל – (ראה ערך "מדבקת ויניל")

ח

חירור – יצירת חורים מיוחדים לצורך תלייה ו/או תיוק של מוצרים שונים מתחום הדפוס...

ט

טונר (Toner) – דיו בו משתמשים בעבודה עם מכונות צילום, מדפסות לייזר שונות ובמסגרת הדפוס הדיגיטלי.

טיגל – מכונת "שטנץ", בה מכניסים את הגיליונות באופן ידני (הנחת יד), וזאת בניגוד לשיטה הנפוצה של הזנה אוטומטית של הקרטון על ידי המכונה.

טיפוגרפיה (Typographic Printing) – במסגרת שיטת הדפסה זו נלחץ הנייר על הגלופה (תבנית הדפוס), אותה תבנית המוכתמת בדיו. הטיפוגרפיה הינה השיטה הראשונה של דפוס מסחרי, זו אשר הומצאה בשנת 1450, על ידי גוטנברג.

כ

כרומולין (Chromoline) – כרומולין הוא נייר צילום ייחודי עליו מקרינים את התמונה. הוא למעשה משמש להדמיית ההדפסה, כך שניתן להמחיש את מראהו של המוצר הסופי, עוד לפני שהובא ממש לדפוס.

כרטיס ביקור (Business Card) – כרטיס המכיל את הפרטים האישיים הרלבנטיים, דוגמת תפקיד, פרטי יצירת קשר וכד'. כרטיס הביקור מועבר על פי רוב בצורה הדדית בין הצדדים השונים בתחילתה או סיומה של פגישה עסקית, ומשמש בפועל הן ליצירת רושם ראשוני והן לצורך היכרות ויצירת קשר במועד מאוחר יותר.
כיום קיים מגוון רחב ועשיר של עיצובים שונים וייחודיים לכרטיסי ביקור. סוגים שונים של עיצובים לכרטיסי ביקור כוללים הטבעות זהב או כסף, למינציה והטבעות חום, הבלטה, שימוש בסוגים שונים של נייר ועוד.

כרומו מט/מבריק – נייר איכותי אשר הינו נטול עץ, ומצופה. ציפויו של נייר הכרום עמיד וחסין בפני מים, הוא מבריק ומשמש על מנת להבליט מוצרים שונים המודפסים בשיטה של דפוס אופסט. לרוב, נעשה שימוש בנייר כרומו לכריכות ועטיפות של עלונים, מגאזינים, קטלוגים שונים ועוד.

כריכת סיכות – הידוקם והצמדתם של דפי הנייר על ידי שידוכן של סיכות.

כריכת הדבקה – הידוקם והצמדתם של דפי נייר על ידי שימוש בדבק מיוחד.

ל

למינציה (Lemination) – ריבוד. שימוש בשכבות ניילון לציפוי הנייר, במטרה להאריך את חייו של המוצר, כמו גם ליצור מראה מהודר. לדוגמה, נעשה שימוש בלמינציה לרוב בכרטיסי ביקור, תפריטים של מסעדות, תחתיות של כוסות וכד'.

לוגו (Logo) – סמל המשמש לייצוגה של חברה מסחרית או ארגון כזה או אחר. על פי רוב, משמש הלוגו לצרכי פרסום ושיווק.

ליתוגרפיה (Lithography) – הדפס אבן. שיטה עתיקה של דפוס, במסגרתה נערך שיכפול רישום. שיטה זו עושה שימוש באבן חלקה עליה מושכים חומר שומני כלשהו ודיו. כיום משתמשים בשיטה זו בעיקר במסגרת הדפסים של יצירות אומנות.

מ

מבלט – (ראה ערך "שטנץ").

מדבקת פי.וי.סי (PVC – Polyvinyl chloride) – מדבקה העשויה מפוליויניל כלוריד (חומר פלסטי).

מדבקת ויניל – מדבקה זו עשויה חומר פלסטי מסוים, אשר הרכבו מכיל תרכובת אורגנית של חומרים שונים, דוגמת מימן, אתילן ועוד.

מוצרי קד"מ – (ראה ערך "קידום מכירות")

נ

נומרציה (Numbering) – מספור. רכיב מסוים במכונת הדפוס המכונה "נומרטור" הוא המאפשר את מספורם של הדפים בעת ההדפסה. הנומרטור שימושי בעיקר במסגרתה של ניירת משרדית, דוגמת קבלות וטופסי הזמנה, חשבוניות ועוד.

נייר רציף – שרשרת של דפי נייר צמודים, אותם ניתן להפריד בקלות על ידי פרפורציה.

נייר בדיד – דפים בודדים של נייר, אשר בניגוד לנייר הרציף, אינם מחוברים אחד לשני.

נייר נטול עץ – נייר המכיל רק עד 10 אחוזים של עיסת עץ (wood pulp). מדובר בנייר עדין יחסית, המשמש לרוב להדפסה וכתיבה.

ס

סדר אותיות דפוס – צירופן של אותיות בודדות מעופרת, וחיבורן יחדיו לכדי יצירת מילים ומשפטים. בטכניקה זו נעשה שימוש בעיקר במסגרתו של דפוס בלט, שיטת דפוס אשר הייתה נפוצה יותר במאה העשרים, ומאז הוחלפה בעיקר על ידי דפוס אופסט.

סריקה (Scanning) – תהליך המרה אופטי, במסגרתו מומר מסמך כתוב כלשהו לכדי תמונה דיגיטלית.

סטיקר (Sticker) – מדבקה.

ע

עיצוב גראפי (Graphic Design) – מדובר בשלב ראשוני יחסית במסגרתו של תהליך "קדם דפוס". תחום זה מאגד בתוכו מגוון רחב ועשיר של כישורים אומנותיים ויצירתיים, טיפוגרפיה ותפיסה מרחבית, עימוד מוצר לקראת שלב ההדפסה וכד'. במסגרת תחום זה נעשה שימוש בכלים ממוחשבים שונים (תוכנות), דוגמת פריהנד, פוטושופ ועוד.

פ

פלאש (Adobe Flash) - תוכנה מתחום המולטימדיה המשמשת בין השאר להצגת תנועה, קול ותמונה. לרוב, ניתן למצוא סרטוני פלאש המשולבים בדפדפני האינטרנט השונים. סרטונים אלו מוסיפים גיוון וממד נוסף לדפי המידע השונים.

פוטושופ (Adobe Photoshop) – תוכנה מפורסמת ופופולארית מבית חברת "אדובי" המשמשת בעיקרה לעיבוד תמונות.

פויל (Foil) – רדיד מתכת מסוימת (לרוב מדובר באלומיניום), בו נערך שימוש במסגרת הטבעות חום. (ראה גם ערך "הטבעת פויל").

פילם (film) – סרט צילום. באמצעות הפילם מפתחים תמונות באופן אנלוגי. השימוש בפילם מהווה שלב הביניים, בדרך ליצירת פלטה.

פיקסל (Pixel) – יחידה בסיסית של מידע. בתחום הגרפיקה הממוחשבת, מתארת יחידה זו נקודה בודדת.

פלטה – פלטה העשויה אלומיניום, אשר עליה מוקרן דפוס. בפלטה נערך שימוש במסגרת דפוס אופסט. כל פלטה עשויה לשמש צבע דפוס בודד. תהליכי הדפסה שונים עשויים לעשות שימוש בארבע פלטות (בצבעים אדום, צהוב, כחול ושחור), כמו גם ביותר.

פנטון (Pantone colors) – (ראה ערך "צבעי פנטון").

פרוצס (Process) – שימוש בתמהיל ייחודי של ארבעת צבעי יסוד (CMYK - כחול, אדום, צהוב ושחור), במטרה להדפיס את כל גווני הצבעים. השימוש בצבעי פרוצס נערך במסגרת דפוס אופסט.

פריהנד (Macromedia FreeHand) – תוכנה המשמשת לעיצוב גרפיקה וקטורית (דו ממדית), מבית חברת מקרומדיה. בשנת 2005 רכשה חברת אדובי את חברת מקרומדיה. אדובי אינה ממשיכה לפתח את התוכנה הזו, ומקדמת תחתיה את התוכנה Adobe Illustator כתחליף.

פרפורציה (Perforation) - ניקובו של רצף חורים על גבי הנייר, במטרה לאפשר תלישה נוחה וקלה. ניתן למצוא לרוב את השיטה הזו בבולים, פנקסים, מחברות, נייר רציף ועוד.

צ

צילינדר/גליל – (ראה ערך "גליל")

צבעי פנטון (Pantone colors) – שיטה נפוצה ומקובלת ביותר לרישום צבעים. השיטה פותחה בניו ג'רזי (שנת 1963) על ידי חברת פנטון. היא בנויה על בסיס של 512 גוונים שונים המעורבבים יחדיו משמונה גווני יסוד, כמו גם צבע לבן ושחור, כאשר כולם מודפסים על נייר לא מצופה ומצופה. כיום ניתן למצוא מעל 1,100 צבעים פנטון שונים, על גבי מגוון עצום של סוגי נייר שונים. בנוסף, פרסמה החברה (פנטון) שיטות לרישום צבעים עבור תעשיות שונות, ביניהם הפלסטיק, הסרטים והווידיאו, הטקסטיל ועוד.

צבע יסוד – קבוצה של צבעי בסיס, אשר שאר הצבעים נוצרים על ידי ערבוב של חלק מצבעים אלו. צבעי היסוד משמשים בין היתר בשיטה של צבעי פנטון (בנוסף, עיין בערך "פרוצס").

צריבה – תהליך העברתו של מידע דיגיטלי לדיסק (CD). על פי רוב, שימושי לצורך גיבוי מידע או העברתו של מידע ממחשב אחד לשני.

ק

קידום מכירות / קידום מותג (קד"ם) - מהליך מתחום השיווק המשלים את מערך יחסי הציבור והפרסום. בין השאר, כולל תחום הקד"ם חלוקה רחבת היקף של חומר שיווקי מסוגים שונים, דוגמת עלונים ולוחות שנה, מגנטים, מדבקות, חסויות לאירועים ועוד.

קדם דפוס – שלב בסיסי וראשוני במסגרת תהליך הדפוס המתרחש לפני שלב ההדפסה עצמה. שלב זה כולל הגהה ועיצוב גראפי, כמו גם הקרנת פלטות, צילום ועוד.

קיפול – (ראה ערך "ביג").

קפסולציה (Capsulation) – יצירתה של מעטפה, העשויה צורה דחוסה. על פי רוב שימושי לשמירה על מסמכים חשובים (דוגמת תעודת זהות וכד', כמו גם תפריטים ועוד).

קאפה (Capa) – שכבה. שכבה בסיסית העשויה לרוב מחומר ספוגי כלשהו, אשר על גביה מצמידים הדפס תמונה. על פי רוב, משמשת הקאפה להענקת נפח ומראה מהודר יותר, כמו גם אריכות ימים למוצר עצמו. שימו/שים נפוצים – תמונות קיר, פוסטרים וכד'.

קרטונאז' – עבודות קרטון.

ר

רזולוציה (Resolution) – קריטריון למדידת איכות תמונה, על סמך כמות הפיקסלים באינץ' בודד.

רולאפ (roll-up) – פוסטר או תמונה שיווקית, הניתנים בקלות לגלגול ופריסה מחודשת ומהירה, על דבי מתקנים ייחודיים.

ש

שטנץ (מבלט) – חיתוכו של נייר או קרטון באמצעות מבלט המתאפיין בסכינים מיוחדים, אשר ערוכים ספציפית על פי קווי המתאר הייחודיים למוצר. נפוץ ביותר בתעשיית הקופסאות, הדפוס והאריזות.

שרינק – אריזת המוצר הסופי בוואקום, על פי רוב לצורך הובלתו.

ת

תבנית דפוס – (ראה ערך "גלופה").

סל המוצרים
להזמנות- נייד: 052-3930022 משרד: 08-9798289 פקס: 153-523930022
צור קשר
שם:
טלפון:
דוא"ל: הערה:
קטלוג מוצרים קרטונים RSC חד גלי / דו גלי קרטונים HSC חד גלי/ דו גלי קרטוןCF/BF /EF בעבודת מבלט קרטון דופלקס קרטון דופלקס מוצמד EF קרטון ארכיב מוצרי קידום מכירות אריזות לממתקים - פורים וחנוכה אריזות למצות אריזות ומוצרים מקרטון דחוס אריזות לרדיד אלומיניום וניילון נצמד אריזות למזון מהיר אריזות לנצ' בוקס אריזה לפיצה אריזות לבקבוקי יין אריזות לקלפים אריזת גליל לתעודות ותמונות סטנדים מקרטון מאמרים
מיתוג אריזה - השקעה או הוצאה? האם אריזות קטנות עולות יותר? אורזים את המותג שלך לבחור אריזה חכמה יותר מתמיד ייצור אריזות בהתאמה אישית בחירת אריזות כאסטרטגיה שיווקית טיפים למעבר דירה אריזות גליל לתעודות ונייר מתנות ממותגות לחגים אורזים לך חלום למציאות אריזות קרטון הם חלק מהזהות שלך על חשיבות השירות חברת אריזות או לבד? קרטונים לאריזה עבור ebay היתרון הגדול של אריזות קרטון ממותגות אריזת הבית בלחץ אורזים את הבית לקראת צביעה כל היתרונות באריזה בעיצוב אישי אריזות קרטון לסוחרים ב ebay טיפים לאורזים בקיץ פסח הוא הזמן לבצע אריזה בטוחה לבצע אריזה לעתים קרובות קרטון גלי, קרטון דופלקס או קרטון דחוס אריזות למשלוחי מנות שוק האריזות בישראל אריזות - חשיבות ויתרונות עוברים דירה על בטוח שירות אריזות לפני מעבר דירה אריזות קרטון יצירתיות הם מנוף לעסקים טיפים לאריזת פריטים שבירים לארוז את החיים בקרטון אריזות קרטון למתנה אריזות קרטון לקוסמטיקה אריזות קרטון מודפסות קופסאות קרטון מעוצבות מתנות מקוריות - לפעמים האריזות הן החלק המקורי ביותר אריזות קרטון ללימודים וקורסים אריזות קרטון – נותנות את הטון הקרטונים בשירות האומנות אריזות מתנה לראש השנה אריזות קרטון – שימושים שונים אריזות מתנה ייחודיות – לפעמים זה הכל באריזה אריזות לאתרוגים - כל המידע אריזות קרטון – נוחות, קלות שימושיות אריזות קרטון מעוצבות אריזות מתנה לכבוד החג אריזות לאתרוגים באינטרנט אריזות קרטון – צורת האריזה האולטימטיבית אריזות קרטון מעוצבות 2 האריזה עושה את ההבדל טיפים לבחירת ספק אריזות אריזות קרטון ואיכות הסביבה אריזות קרטון – בכל מקום ולכל מוצר אריזות קרטון באינטרנט אריזות קרטון למעבר דירה 3 אריזות קרטון מודפסות 2 אריזות קרטון עוטפות את החג אריזות קרטון – לכל מוצר ובכל גודל אריזות קרטון – מדברות יותר לליבו של הלקוח מתחתנים על אריזות קרטון אריזות קרטון כמארז אטרקטיבי - לא רק עבור מוצרים מוחשיים פתרונות אריזה לכל כיס אריזות לכל מטרה קרטון אריזה אריזות קרטון - מדברות יותר ללבו של בלקוח סוד המכירה טמון באריזה החיצונית קרטון לכל אריזות מיוחדות למתנות אריזות קרטון – לא רק מעברי דירה ועגבניות מעבר דירה לאחר חתונה עיצוב אריזות קרטון באמצעות הדפסה אריזות קרטון - המארז הטבעי למוצרים טבעיים אריזות קרטון ייחודיות לחגים אריזות קרטון בייצור מיוחד למצות לארוז בית הרבה לפני שעוברים אריזות ירוקות טיפים לשמירה על הבית בזמן שיפוץ אריזות קרטון לקונדיטוריה אריזות מותאמות לאיכות הסביבה אריזות איכותיות – חובה לשמירה על חפצים לטווח ארוך אריזות קרטון בהתאמה לאיכות הסביבה אריזות אופנה יותר יפות מהבגד איך מבחינים בין סוגי קרטונים אילו קרטונים טובים למעבר דירה? מארזים חגיגיים לחנוכה אריזות לחג אריזות לכל מטרה ועניין לאנצ' בוקס לקראת תחילת הלימודים קרטונים ואריזות קרטון המהפכה הירוקה אריזות קרטון מעוצבות לקידום המוצר אריזות קרטון ממותגות אריזות קרטון כחול לבן יושבים על ארגזים אביזרים משלימים לאריזה ייצור אריזות קרטון אריזות קרטון למעבר דירה חדשה חומרי אריזה למעבר דירה ולשימושים נוספים אביזרים משלימים לאריזה מחזור אריזות אריזות הן הרושם הראשוני של המוצר סוגי אביזרים משלימים לאריזות אורזים ירוק סטנדים מקרטון בתערוכות אריזות של משרד בצורה אפקטיבית עיצוב אריזות למתנות אריזות ומוצרי קרטון לעסק של מזון מהיר אריזות קרטון מעוצבות לחנויות אריזות לאתרי מסחר אלקטרוני אריזות קרטון למעבר דירה בהתאם לצרכים אישיים טיפים לשימוש קרטונים למעבר לדירה חדשה אריזות קרטון למשלוח מנות לפורים אריזות קרטון מעוצבות לאירועים אריזות מקרטון ליצירת רושם יוקרתי מוצרי קידום מכירות לכנסים היתרון השיווקי שבשימוש באריזות קרטון לעסק אריזות קרטון – עמידות גבוהה ויעילות אקולוגית גם יחד כלים חד פעמיים מקרטון – לאוכל ושתייה וגם לאריזה אריזות קרטון – הדרך שלכם למחזר ולתרום לסביבה קניית קרטונים למעבר דירה - כך תעברו דירה בשלום עיצוב אריזות קרטון אריזות ממותגות לאירועים עסקיים טיפים לעיצוב אריזות ממותגות כיצד לבחור סטודיו לעיצוב מוצר תעשייתי ליצירת אריזות ממותגות דפוס על קרטונים - היתרון בהתאמה אישית ייצור קרטונים - משלב הייצור ועד ההתאמה ללקוח שימוש באריזות לצרכים שיווקיים אריזות קרטון ממותגות לאתרי חנויות טיפים לבחירת אריזה ממותגת לחנות באינטרנט מושגי יסוד בתחום של פתרונות אריזה מובילים אריזות מעוצבות ורושם ראשוני פתרונות יצירתיים ויעילים בתכנון אריזות למשלוחים אריזות קרטון איכותיות לשמירה על מסמכים וציוד משרדי חשוב התאמה פרטנית של אריזות קרטון ונייר עבור מוצרי מזון מארזי קרטון למתנות עונת החגים מעבר דירה מקצועי עם פתרונות אריזה ייעודיים תיקי אל בד ממותגים כמוצרי פרסום תכנון מוקדם והכנת פתרונות אריזה – הסוד למעבר דירה קל ומוצלח פתרונות אריזה ממותגים בהתאמה אישית קרטונים לאריזת מוצרים לעסק מכירות באינטרנט מדוע משתלם לבעל עסק להשקיע באריזות קרטון איכותיות למשלוחים קרטונים לאריזה ואחסון ארוך טווח אריזות קרטון מעוצבות למתנות שוות ייעוץ וליווי אישי לתכנון פתרונות אריזה ייעודיים קופסאות קרטון ממותגות כמקדם מכירות הזמנת שליחויות בישראל אריזה מעוצבת – המגע הראשון בין המוצר ללקוח פרסום שנשאר לאורך זמן – הדפסה על אריזות קרטון איכותיות אריזה איכותית לשמירה מרבית על המוצר איך לבחור את האריזה המושלמת למתנה לילדים מיתוג אריזות כאמצעי יעיל לשיווק המוצר ייצור אריזות קרטון – המילון השלם
מלאי קיים / עודפי ייצור / ממותגים סטרץ' לעיטוף משטחים סרט קשירה סרט הדבקה אמצעי הגנה על מוצרים תהליך עבודה קרטונים למעבר דירה תיקי בד אריזות למתנות
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט